Lady GaGa
Omnicide
Kille, 32 år
Kneko
Tjej, 31 år
Vincent
Kille, 32 år
Ny regel. När folk börjar ta till "Rules of the internet" så betyder det att de är desperata för att de inte har några argument som håller längre.
KiTtEnSlAyEr
Tjej, 32 år
Citat från Omnicide
Citat från J3RK
Alltså.. Om du hade lagt ner lite tid till att faktiskt kolla upp lite om GaGa så skulle du veta att det är ABSOLUT inte alls om pengarna.
Klart det handlar om pengarna. Extrema saker går hem hos dagens ungdom, att uppträda med döda personer på scen är väl en extrem grej minst sagt, och vad tjänar hon på all denna publicitet? Jo pengar.

Omnicide
Kille, 32 år
Citat från Marika
Citat från Omnicide
Citat från [link]Marika[link]
-
Jag gillar att du postar bilder från en sida full av newfags. Screw you guys I'm going home (Reddit ftw)
Roliga var väl att jag väntade mig precis den kommentaren. ;pPPppPPPpp
Cuz you're used to it. Men ja, jag antog att popnördarna skulle hitta till diverse obskyra platser på internet nån dag, synd att det tog er tre år.
Kneko
Tjej, 31 år
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet