Kvinnor gör män till svin!
Citat från StantonCree
Kvinnor manipulerar män till idiotiska saker som att köpa hus, skaffa barn och att sluta dricka öl framför tv varje kväll.
Eftersom vi män då känner oss förtryckta så blir vi svin för att hämnas på kvinnornas orättvisa krav.
Skyll er själva era snopplösa häxor :D
Jaha, och i de fallen då det är männen som säger "Jag tycker inte om öl, jag vill ha hus och barn" utan att kvinnan sagt ett jota - gör vi fortfarande männen till svin?
Det är väl snarare så att kvinnan gör männen till någonting bättre, för svin är man fasiken om man inte gör ett skit. =)
Varför fan skulle det stämma.
HAHAHA <3
Om jag hade en pojkvän skulle jag inte förstöra hans privatliv, och han skulle inte få förstöra mitt.
Man ska inte behöva vara bunden till någon annan. (Om man anstränger sig riktigt mycket skulle det kunna låta som att jag tycker att otrohet är ok, men så är inte fallet.)
Om någon "gör någon annan till ett svin", så är det fan svinet i fråga (man eller kvinna) som inte kan stå på sig.
OCH, den här tråden är precis lika dum och låg som "Män är svin"-tråden och "Män är bättre än kvinnor"-tråden.
Lägg ner förfan. Ingen kommer någonstans med det här.
Stämmer alltid.
Killar gör inget fel, men hon anser det som nåt hon inte skulle göra och därför blir det fel, men eftersom att det inte finns nåt fel att fixa så gör killen ingenting och saker och ting är åt helvete.
Grisar är söta.
Citat från pingveplopp
Inte sant ^^ män kan väl bestämma själv hur dom ska vara :]
exakt
Killar och ursäkter alltså.
Incest gör män till svin.
Kvinnor gör nog män till svin, man blir lite dum i förhållande ibland.
Men kvinnor är riktiga kossor i förhållanden också, så tror inte kvinnor gör män till svin utan att båda blir fula djur
Sanslöst löjlig tråd.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet