Knark i datorn
Citat från Redigerad
Någon som testat lsd? Vad gav den för resultat i så fall?
Om man inte vill ladda ner btw finns de flesta på youtube (:
Det funkar inte att lyssna på mp3filer eller youtube då ljudkvaliten blir starkt reducerat och något med frekvenserna messar upp. Programmet finns f.ö. gratis att ladda ner på diverse torrentsidor med alla "doserna" gratis.
Vill du bli hög så kör du på riktiga, beprövade droger. Detta är inget substitut överhuvudtaget, skrattretande hur vissa artiklar på internet försöker i-doser att framstå som det. Det har även varit ute i många år och är ingen nyhet.
I-doser är dock ett kul experiment och är ett bra hjälpmedel inom meditation anser jag. Kan lugna dig en aning, så som en kopp ört-te också kan.
Skulle dock aldrig någonsin tänka mig att betala för "digitalt dödsknark".
har testat många ggr förut, sen blev det inte kul längre.
Testar just nu,
det bara brusar öh?
Citat från Sonia
Testar just nu,
det bara brusar öh?
Ja du ska helst ligga i säng med lurar och blunda under tiden ''dosen'' är igång...
Testade precis. Funkade inte ett piss.
Brusar dock fortfarande i mina öron.
placebo placebo placebo placebo placebo
HAHA kan man göra nåt annat samtidigt?
alltså, ska man ha högt ljud på, eller spelar det någon roll?
har lyssnat 60% på Adrenochrome nu, känner inget :(
Bara jag som tycker att alla doser låter likadant?
nåja men de som jag provat till 100% är LSD och Genesis - av LSD började jag känna mig tung och snurrig och höra fotsteg, som nån skulle gått omkring i mitt rum, och stönanden som nån skulle haft sex. Av Genesis började det rycka i ansiktet och benen.
av båda fick man en jävla huvudvärk :c
Att lyssna på i-Doser när man är hög är ganska fucked up, det kändes som om hela kroppen smälte och rann ut över underlaget.
Lyssna på lsd så kommer du vilja skicka nakenbilder till trådskaparen. Ett tips bara
Ojdå, det låter ju som någonting jag inte skulle göra.
Är ni säkra på att det inte bara är inbildning eller något?
har lyssnat på flera nu och känner inget. typiskt mig.
Säkert en sån där placebogrej
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet