Killar med långt hår är vackra!
Sharon du påminner om honom rätt mycket.
Jo, det har påpekats några gånger, hahah.
Åh, snygg pojke på förra bilden.
Het.
LÅNGT HÅR PÅ KILLAR ÄR AWESOME allt jag har å säga
Nä tkr det är töntigt.
i ettan på gymnasiet var det en kille som var ute efter mig. han hade typ inget hår alls och jag hade inget intresse för honom över huvudtaget för det fick honom att se ut som en vandrande manligt könsorgan. ett år senare såg jag honom igen och då växte han ut håret. and i was like "habba habba give me that cookie". några månader senare klippte han sig kort, började se ut som ett hjärnlöst cp igen och mitt intresse dog totalt.
så... ja. killar med långt hår är vackra. och föredras. kan seriöst inte förstå hur man kan vilja ha kort hår (typ 2-8cm) eller vara fullständigt skallig, det är så jäffla oattraktivt. på de flesta i alla fall.
Naturligtvis är det vackert.
Är hemskt nojig över mitt hår, gör allt för att det ska må bra och växa fint.
Ger det så mycket kärlek jag kan.
Fast det är bara fint om man får ta på det och leka med det.
Citat från molly
Fast det är bara fint om man får ta på det och leka med det.
går alltid bra att känna på det i smyg om det är tillräckligt långt. just do the creep.
Citat från Multifoliate
Citat från molly
Fast det är bara fint om man får ta på det och leka med det.
går alltid bra att känna på det i smyg om det är tillräckligt långt. just do the creep.
Fast smygkänna på topparna är liksom not enough, I wanna get IN THERE, mess things up. Tänker mig alltså att det är någon man känner, då, haha.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet