Kär?
Jag är löjligt kär. Dock vet jag inte om det är besvarat just nu.
Är kär. Lite hopplöst är nog kärleken. Eller, inte rättvis i alla fall. Hon bor i skåne. jag bor i dalarna. Yay.
Citat från pussyjuice
Är kär. Lite hopplöst är nog kärleken. Eller, inte rättvis i alla fall. Hon bor i skåne. jag bor i dalarna. Yay.
Det funkar väl? Sålänge båda vill och satsar på det så kommer det funka! Lovar :) Jag och min pojkvän har varit tillsammans i 1 år och 7 månader idag och vi bor 35 mil ifrån varandra. Det är bara att träffas så ofta det går! Pengar kan ju dock va ett problem men det löser sig alltid!
Nej, jag blir inte kär. Bara sorgliga människor blir kära.
Kanskeeeee
kär !!!
Kär som ett as. Älskart
Nej, men vill vara igen. nästan mer än någon annat!
kärlek kan vara bäst när man väl funnit den, men även det sämsta som finns i hela världen.
och god damn komplicerat!
"isn't strange how love can be the happiest thing, but also cause most pain?
and yet, everyone keeps searching for it."
Vettefan inte längre @_@
Var skit kär i en o samma person i kanske ett halvår, trodde att jag var över denne i typ nån månad fast jag kan fan inte sluta tänka på henne/honom ! >.<
Tihi, lyckades med att inte avslöja ifall denna människa är en flicka lr pojke ^^
Lite kanske
Inte kär. Gick över, turligt nog.
När det fungerar som det ska är kärlek helt underbart. Men jag försöker att inte bli kär av den enkla anledningen att man blir sårad.
Ja. Jag typ dör :DD
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet