Kapa av fingrar osv?
skulle vilja kapa av pattarna, så att man kan ligga på mage <3
Citat från Colitas
skulle vilja kapa av pattarna, så att man kan ligga på mage <3
troll, ligger på mage atm, och jag har bröst
AAHAHA XD
Citat från pimpmypenis
Inte om man har gigantiska sådana, nej.
Så Colitas mening med hennes inlägg var att poängtera att hon har stora bröst.[/i]
Haha wh00t?
Jag har inga bomber direkt.
Finns något som heter "inte seriös"
Jag skar av mig halva fingertoppen en gång. Gills det?
It was kinda funny...
En gång sågade jag av båda mina armar.
Själv.
Och det är sant.
Kan tillägga att kvinnor ville ha min säd pga detta. Tanken på att det fanns någon därute utan varken händer, armbågar, underarmar eller överarmar var överväldigande för vilken kvinna som helst. Tänk er - att kunna föda ett barn, en hybrid, utan armar.
^Var det inte lite småknivigt att få av sig den andra armen utan att ha en att såga med? :/
stympsex.
Angående diskussionen på förra sidan: Ni dödar mig med ert eviga gnabb vad gäller att kommentera andras påståenden.
Jag har 70C och kan definitivt inte ligga på mage (och då ska tilläggas att kupan inte är C för att jag har stora bröst utan bara väldigt fasta). Det finns inte mycket som gör så ont i rygg, bröst och skuldror.
Jag såg en kille som hadde Camoflague shorts på sig och ett metalben och andra hel tattuerat. Han såg ut som en Cyborg typ! Ascoolt men ingenting man själv vill ha ;P
Vore skitcoolt att inte ha tummar!!!
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet