Islam, muslimer och Mellanöstern
Varför har inte islamister ballonger på sina födelsedagar?
För dom spränger bara sig själva.
Svensk dokumentär:
http://www.aftonbladet.se/nyheter/article8319645.ab
"Det svider i hjärtat" är plötsligt högaktuell igen. Det är precis ur de här miljöerna som svenska självmordsbombare kan komma. Oscar Hedin har bara väntat på att den första bomningen i Sverige ska inträffa.
– Jag är övertygad om att vi får se fler unga svenska muslimer som är beredda att bli martyrer. Radikala muslimer ser Sverige som en del av västalliansen. Här är generationen som var unga när 11 september inträffade en viktig faktor. I dag är de vuxna och ska bestämma sig för vad de ska göra med sina liv.
Citat från Terrorstorm
Varför har inte islamister ballonger på sina födelsedagar?
För dom spränger bara sig själva.
Så tänker jag med alla kristna också, och nationalister :(
varför är terrorstorm 22 år och hänger på ec?
jo för han har inga jämnåriga irl vänner :PpppPpp
kenmaster: för jag inte är 22 år.
kenmaster: herregud... okey om jag säger så här, när jag är 22 år kommer jag aldrig ha ec, inte ens när jag är 20. förstår du nu?
kenmaster: om du inte förstår så är det inte mitt problem, du får lista ut det själv!
Citat från princeALI
kenmaster: om du inte förstår så är det inte mitt problem, du får lista ut det själv!
Så, när du blir tjugo, kommer du helt enkelt gå in på ec, säga, "nä, nu känner jag mig för mogen för det här." och ta bort ditt konto, bara för att du råkar fylla 20?
Tramsigaste jag hört isåfall. Haha.
kenmaster: PRECIS!
kenmaster: jaaavisst!
att använda vår historia som ett argument för att islam är en "blodtörstig och mordisk religion" är ju bara cp
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet