Hur skulle ni vilja mörda någon?
Citat från Hyllex
Citat från iDelete
Citat från Hyllex
Citat från iDelete
Vill dränka någon i sperma <3
Det låter ju... inte gått.. :P Fy fan vad EEEkligt... :S
Det är ju meningen.
Jopp.. Men då måste du producera typ en hink med sånt.. !! kan inte äns tänka meej !! xD uscha ! :S
Eller så låter jag 1000 villiga män onanera & spruta i en hink?
1000 villiga ? :O Jag är med !! :O Call me if you need a helping hand !! HAHAHAHAHAH!!!!.. sjukt trött humor... :S
Citat från FancyPants
Citat från evanewe
Vill dränka någon i julmust <3
MIG, SNÄLLA!
Hur många liter?!
Satsa mig själv i ögat och rycka tag i någons protes för att sedan slå så hår jag kan och höra det sköna gummit slå emot pannben, sedan skulle jag bedöva personen och begrava den levande. Precis som i Beck nästan :3
Vill simpelt springa på någon och brutalt slå ihjäl personen. Slå tills nävarna blöder och svettet rinner.
Jag vill höra att käken spricker när jag svingar mitt femte hårda slag mot ansiktet, jag vill se honom gråta och böna för sitt liv. Ännu ett sving mot hans huvud och han svimmar, sen för att avsluta det hela ska jag curb stompa den jäveln i nacken mot en trottoar kant och skrika så högt jag bara kan.
Självklart är detta inget jag skulle göra. Ingen har gett mig rätten att ta någons liv och jag skulle aldrig göra det heller.
Citat från disconnected
Citat från Desastre
Citat från Melissa
Citat från wingdings
Jag känner bara att ingen människa egentligen förtjänar att mördas. Om jag har haft det lätt eller inte är inte relevant.
Hat äcklar mig.
Våldtäcksmän och pedofiler förtjänar inte annat än ett skott i pannan eller att torteras, tbh.
Skitnajs, kom och dödsdöm alla pedofiler för deras sexuella läggning som är medfödd och dom själva inte kan göra något åt. Ska du inte döda lite bögar när du ändå är igång? Blir så trött på att folk inte verkar inse vad pedofili egentligen är. Det är en sexuell läggning bland många, däremot så är den högst ifrågasättbar när den utövas och bör därmed inte accepteras om den skadar någon annan, men allt hat mot personer bara för att de råkade födas på ett speciellt sätt är så jäkla löjligt.
Pedofileri är ingen sexuell läggning, det är en psykisk störning.
För det finns INGET som hos vanliga personer som attraherar med småbarn.
Det är sjukt.
Pedofileri är en sexuell läggning.. Det finns en sexuell läggning som är att tända på brinnande vampyr barn för i helvete? är de normalt?
Bita...ihjäl den... yea.
Knyta fast personen i marken med rep i en skog och sen klättra upp i ett träd för att sedan kasta gafflar på'n.
Skulle börja med att skruva fast honom med hjälp av en vanlig spik i golvet. Ta en vattenslang och spruta iskallt, stekhett, iskallt, stekhett vatten på honom lite i varv en stund. För att när han är som ömmast säga åt honom att slita löss händerna och fötterna och fortsätter tills han gjort det. Säga åt honom att han gjort bra ifrån sig, och binda fast honom för att låta honom vila medans jag åker till närmaste djuraffär. Framme på djuraffären köper jag två små råttor, och åker hem. Väl hemma frågar jag hur han mår och säger att vi ska leka lite med bestick, för att sedan använda en besticks kniv och skära upp ett hål i magen på honom, släppa ner råttorna i honom och sy igen. Samtidigt som jag njuter av hans skrikande ska jag fortsätta med varm och kall vatten behandlingen en stund. Jag skulle sedan använda hårspray i hans hår och elda upp det, inklusive allt hår han har på kroppen. Sedan tar jag ett rejält tag om hans pung, och sliter loss pungsäcken och kulorna, för att tvinga honom att äta det.
Sedan skulle jag använda några nålar och peta honom i ögonen, för att sen med en tesked dra ut båda ögonen. Han är nu blind.
Nu när han är som han är tar vi oss en tång och drar ut hans tänder, en för en, för att sen hälla salt & peppar i hans mun.
Nu har han fått nog, och jag låter honom sova över natten.
På morgonen tar jag mig en rejäl frukost och fräschar upp mig, bara för att jag torterar en idiot vill jag inte vara ohygienisk :)
Nu sparkar jag honom i magen så han vaknar och frågar om han sovit gott. En nål och tråd använder jag för att sy ihop hans armar vid kroppen och hans ben i varandra.
Nu är det dags att opera igen, och använder mig utan besticken jag åt min frukost med. Väl öppnat ett nytt hål i magen tar jag ut de två råttorna och lägger ner en eller två, beroende på hur mycket som går in i hans mun och sedan sy igen den.
Nu har han inte mycket kvar för sitt liv, då skall jag ta en piercing rakt igenom näsan på honom, rakt igenom näsbenet och näsväggarna. Efter detta syr jag ihop närborrarna och låter honom andas genom denna lilla piercing jag gjorde med en synål. Samtidigt som jag låter honom långsamt dö i denna syrebrist avslutar jag mitt dåd med varm & kallvatten behandlingen en tredje gång.
that's sick dude ^
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet