Hur fångar man DITT intresse?
Citat från xPAINT
om du är; lång (175-190),har bruna ögon & tränar
så får du mej lätt på fall!
--------------------------------------------------------------------------
Var charmig, flörtig osv
söt, kort, konstig & snelhest
Citat från KamelRidaren
För att fånga mitt intresse så ska man gärna vara social och en person man kan prata med i evigheter typ :P och så om man är lite random så e det perfekt (för jag e inte själv helt normal ^^) sen så får man inte vara blyg! Men även utsidan räknas lite såsom söt snygg osv. osv :))) man ska kunna liksom vara väldigt energifull ibland och göra roliga saker och så men ändå varva ner och mysa framför en film ^.^
What he said c:
Med en lättsam och rolig personlighet som klarar av att hålla upp ett samtal genom att ställa motfrågor. Sedan är det alltid enskilt från person till person. Oftast det lilla extra/ovanliga som håller upp intresset. Kan vara precis vad som helst.
Till det ytliga: väldigt lätt att falla för töser med ett petite utseende.
Ge fan i att knulla mina kompisar.
Man säger hej och är snäll och inte drygar.. och gosig
Man är fett cool.
åh fin stil är mums. tyyp
Man har ett intresse för inredning.
lyssna på gabber och dansa Hakkûh till neophyte... fast det lär ju inte finnas nån i sverige som ens vet vad jag pratar om tyvärr..
Alltså, gosh sticker man ut faller jag rätt lätt. Och sådär vad som är snyggt orkar jag inte gå in på, det jag tycker är snyggt simple said. Sen om man är social, framåt osv. är det absolut +. Och rent personligt faller jag för sådana som är intelligenta och lite mystiska kanske. Dom behöver väl inte precis vara geeky och sådär men liksom någon man kan diskutera och argumentera med. Och sen har jag en tendens att falla för sådana jag inte kan få, som är svårfångade helt enkelt. Sad but true.
man ser bra ut, har skägg och är jävligt rolig :$
Om du har en ball stil, kan jag garantera att du fångar mitt intresse !
Baby bell-ost och ett metspö.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet