Hur är du in real life?
Irriterande, jobbig, dryg och allmänt elak.
Blyg och tillbakadragen.
Blyg, hjälpsam, omtänksam men när man lär känna mig så är jag nog lite hyperaktiv!
Död hora
Jag analyserar människor för att försöka ta reda på vilken sorts person det är, så jag anses väl vara tillbakadragen och tyst, än fast jag egentligen inte är blyg, jag orkar bara inte med vissa sorters människor.
Folk jag känner är jag rolig, trevlig och social emot.
Jag bryr mig hemskt mycket om andra människor och märker alltid om något är på tok. Min pojkvän beskriver mig som en "människokämpare". Men förutom min djupa, lilgamla och analyserande sida så är jag väldigt glad och lättsam. Pratar mycket och älskar att diskutera men det är väll inte konstigt det då jag kommer från en stor familj. Sedan är jag kreativ och har hela tiden tusen ideér som jag helst vill göra på samma gång :D
Tydligen jävligt rolig...
Dryg, obehaglig, hatisk/pessimistisk, jävligt skum, ganska tystlåten och tillbakadragen om jag är med tråkiga människor eller folk jag inte känner.
Är jag med någon jag bryr mig om kan jag även vara jättesnäll och sympatisk om situationen kräver det.
Cool och häftig.
Random, awesome, halvt våldsam, kramig
Sönderknarkad
G.
Helt olika. Ibland så är jag dryg och tyst och ibland så är jag social och skämtsam. Vanligtvis så är jag schyst, ibland så är jag elak eller aggressiv när jag är full och annars så kanske jag bara somnar bort.
Kan tänka mig att jag nästan framstår som en kluven personlighet. Hur jag är beror väl egentligen på vad jag tycker om dem jag är runt.
Buddha
En tyst typ
Sprallig.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet