Hiphop.
nån snubbe som fattade för nån vecka sen att immortal technique o typ necro inte e coolt att lyssna på längre så nu trappar han för fullt hemma i villan
o har snapback
"BARA JAG SKA FÅ LYSSNA PÅ VISS MUSIK, ALLA ANDRA SOM LYSSNAR PÅ DEN ÄR BARA TRYHARDS LMAO KOLLA MAMMA VAD ORIGINELL JAG ÄR HEHE W33D LMAO, JAG BESTÄMMER VAD SOM ÄR COOLT ELLER INTE. JAG ÄR SÅ ORIGINELL ATT JAG OMSKAR MIG SJÄLV HEMMA I KÖKET TRILL SHIT 420 TRAP SHIT. VEM E HAN ENS LMAO TYCKER INTE SOM OSS SÅDANA GÖR VI OSS AV MED SA DORA THE EXPLORER" - Emocores Leanmafia som aldrig druckit lean.
Är ni arga för att era föräldrar inte ger er props eller köper plastpickor till er eller är ni sura för att andra hipsters får mer shine än er?
lol sluta låta dig provoceras av en 17åring kansk
fucc is u cryin for hahaha suedis
En deciliter hushållsammoniak i en femlitershink fylld med klor skulle göra underverk här.
wow det här är så kul
lol tagga ner, u dont know shit abt sippin mannen
sluta posta dåliga låtar så görs det underverk
"u dont know shit abt sippin mannen" - Adolf Eichmann innan han lade fram "Den slutgiltiga lösningen" för Führern.
Vill du också deportera alla judar till Madagaskar eller? Ni har väldigt lika ansiktsdrag.
MEN SNÄLLA GRÅT NGN ANNANSTANS INGEN BAD DIG ÖPPNA TRUTEN
Tycker ni alla postar helt keffa låter, but hey smaken är som baken and I aint judging nobody up in this
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet