Heroes of Newerth
Citat från EreElin
Citat från famousbaby
max lägg av. jag bryr mig varken om stats eller psr längre. inte efter att jag gick från 1.0 kd till 0.8 på typ 3 games.
mitt liv var över, och då började jag istället sattsa på något vettigt som att lära sig alla heroes på riktigt istället för att bara mesa och spela safe = spela demented
som är den enda heron jag i stort sätt kan hantera helt.
tänker inte säga ngt för då blir du arg på mig :))
detta hände idag förresten. och vi har inte spelat på månader, så vad har du att säga? :D
Citat från EreElin
aa, såg det. Du har mkt creep kills och mer kills än assists. Dina top 5 är antingen carrys / farmers som ofta får många kills.
Yeah, dessutom lirar jag väldigt sällan heroes som får många assists (läs: sand wraith, slither, glacius etc), så det påverkar en del med.
Om det är något jag är bra på, så är det att outfarma folk. Det kvittar om det är trilanes, mid osv, brukar oftast hålla mig på en högre ck/cd än motparten. Dock blev jag halvt ägd i förra gamet, men cd är jobbig för fa. Speciellt med FA's projektilhastighet i jämförelse med cd.
Publics i HoN </3
Fick 25-4-13 med Magebane
Steamboots
Wingbow (direkt efter steamboots)
Brutalizer
Symbol of rage
Shrunken head
Thunderclaw
Och ändå klagade alla i laget på mig att jag var världens sämsta spelare för att jag inte ville dö och skit på lvl 10:s
Wingbow direkt efter steamboots? D:
haha åååh, hade spelat upp kontot från 1300 till 1540 på två dagar (spelar inte så mycket) så loggar jag in nu efter 2-3 dagars uppehåll så är det på 1250 igen, underbart >:
Zac @em?
Onthelastday ;
Spelar aldrig EM.
Hade 800xp/min och då hade jag vart lvl 25 ett tag så den sjunkit innan gamet tog slut.
Spelade helt perfekt den matchen.
Citat från FSM
Wingbow direkt efter steamboots? D:
Japp, köpte Iron Shield i början så kunde skoga. Så körde på Dancing blade och sen Wingbow. Efter det började jag ganka lite och bygga Symbol of Rage.
någon som har lust att ge mig ett account? :D
damp
EreElin vad är det för klan du invitade mig till? :)
det borde finnas noobfilter tillgängligt som inställning när man hostar. Är rätt trött på att man kommer med folk som lyckas dö 8 gånger på 20 minuter när de har wards.
Jag älskar att lira voodo, och warda deras forest så här midgame om har nån som forestar.
Stun+ cursed+ Dot + ulti
död.
Alternativt, Ghost marchers och shroud och jaga dom lite i stället för ulti.
Citat från EreElin
Citat från famousbaby
EreElin vad är det för klan du invitade mig till? :)
Jag o min kompis ville skapa en klan o behövde invita folk)))
Vi hade en Ec klan innan...
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet