Hemska saker du gjort mot andra personer
skrik:
Jadu, det beror på.. Man måste ju mogna eller hur? börja med en annan stil någon. right?
att se 21 åringar gå runt i randigt och en vägg med hår över halv ansiktet är för mycket.
Citat från BENJAMIIIN
Citat från AhaOkej
BENJAMIIIN:
DU, jag bor i sthlm.. går förbi stan varje gång jag ska hem till pappa på stureplan.
plattan.... jag säger bara plattan.... OUFF! </3
emosar, spacemonkeys, blattar, fjortisar. alla stilar. nejfyfan
WORD!
I like u :*
tack så mycket (Y)
Citat från Blow
Citat från AhaOkej
Tycker du Julian@ec är emo eller spacemonkey ? XD
hmm, alltså.. påsätt och vis så känner jag honom, och mja, lite emo är han väl. Men huvudsaken är att han är snäll. även om han små hatar mig nu (Y) ahahhahaaaa
Varför hatar han dig ? hahahah,
btw jag är nog den på ec med indoubt som känt han längst så jag har accepterat hur han ser ut för länge länge sen xD
vet inte vem indoubt är och aah care! lol sorry.
MEN julian .. ojojOJ, nej men han hatar väl mig lite smått bara för att jag tydligen har varit jäkligt ''dryg'' mot honom sen första gången jag såg honom.
Skrik : Man kan ha samma stil fast bara kanske fixa sin frisyr lite
Citat från AhaOkej
vet inte vem indoubt är och aah care! lol sorry.
MEN julian .. ojojOJ, nej men han hatar väl mig lite smått bara för att jag tydligen har varit jäkligt ''dryg'' mot honom sen första gången jag såg honom.[/i]
Nee jag skrev det bara hans namn , Men Julian kan vara dryg själv ibland så han förtjänar att man är dryg emot han och så.
Blow: hmm, tycker bara att han ska växa upp. Han har aldrig drygat mot mig, men jag bryr mig inte ett dugg om honom. thats it.
En gång gick jag fram till några småbarn och berättade för dem att Jultomten, Påskharen, och all annan skit deras föräldrar fått dem att tro på bara är lögn, sedan gav jag dem en föreläsning om den hårda verklighenten och allt som den innebär.
Citat från BENJAMIIIN
AhaOkej :
Honestly..
Jag stör mig på folk som försöker
vara mogna istället för att vara sig själva.
Ja men det visar ju bara att dom är osäkra. right?
Blow: mja, han är inte bara ett skämt.. Han är ett stort LOL.
Han försöker bara bli '' ec kändis '' och allt och leker tuff när han är en av världens fjolligaste personer. åååh loves it!<333
gillar din broder (Y)
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet