Hästsport
Jag har Egentligen rätt svårt för hästbloggare överlag.. De Känns så omogna och dåliga på att ta kritik
Citat från stylegeek
Vi kan döda någon tillsammans då<3
Och hon VÄGRAR skriva på bloggen om det har gått dåligt på en tävling. "I MSV utgick jag men varför håller jag för mig själv"
Så dåligt att hon inte bara kan skriva anledningen, aldrig kan hon göra det. Jag stör mig på henne så mycket att jag dör, hennes häst är inte ens fin, den är fan läskig när den hoppar för frambenen bara hänger ju. USCH.
haha lätt @@: Hatar hennes falska jävla attityd, vad hon än säger så är hon fortfarande fjortis-schalalalaolson eller vad hon kallade sig, vet inte ens vem hon försöker lura.
Och ändå tjatar hon om hur fantastiskt bra hennes ponny är och hur mycket alla ponnymammor bashat honom och att hon & hästen motbevisat dem och yatayata, blir så hysteriskt trött på henne ): Läser bara bloggen för Sofia, hon verkar så himla snäll och skriver så mycket mognare.
NU SKA JAG RÅDFRÅGA ER OM LITE STYLING!
Aldrig varit så mycket för sverige-grejjer. Har liksom tyckt att det har man bara när man tävlar internationellt, men så såg jag det här pannbandet. Är assugen på att köpa det i brunt och köpa passande flaggar av stenar att sätta på ett vitt schabrak i vitt.
Skulle det vara snyggt på noémi?!

FICK DAMP NÄR HON SA ATT HON SKULLE KUNNA VARA PLUS SIZE MODELL. VILLE SLÅ HENNE. NÄSTAN FLÅ TYP. :@
Linn alltså när ni ändå pratar om henne
Citat från Battlealex
NU SKA JAG RÅDFRÅGA ER OM LITE STYLING!
Aldrig varit så mycket för sverige-grejjer. Har liksom tyckt att det har man bara när man tävlar internationellt, men så såg jag det här pannbandet. Är assugen på att köpa det i brunt och köpa passande flaggar av stenar att sätta på ett vitt schabrak i vitt.
Skulle det vara snyggt på noémi?!
Assnyggt :)
Men jag är lite tönt och tycker att saker som det står SWEDEN på eller Sverigeflaggor ska sitta på folk som är med i landslaget, och egentligen får man inte ha Sverigeflaggor eller saker där det står SWEDEN om man inte representerar landslaget.
Men småsaker som typ pannband och en lite flagga på schabrak bryr jag mig inte om. Hatar dock folk som går runt i KL tröjor med SWEDEN tryck och GPA hjälmar med flagga osv osv. Det hör inte hemma på lokala tävlingar på människor som inte kan rida :)
Hon sofia på teamsl, visst heter hon Genne i efternamn!?
^
japp
"Fråga först titta sen" så smart är ja, stod ju tydligt haha :(
MEN, hon hade kändaste stallet ever på stallet.se hahah <3
Stylegeek, tycker precis samma sak! Därför jag är osäker. Tyckte bara det var så snyggt och lite udda.
HMMMMMM
Vet bara inte om jag ska lägga pengar på en mosquero istället. Kanske är mer värt. Men så vet jag inte om jag ska ha en spaaansk sak på en fraaaaaansk hest. Alltså i-landsproblem!
Citat från Karin
Citat från PLOMP
"Fråga först titta sen" så smart är ja, stod ju tydligt haha :(
MEN, hon hade kändaste stallet ever på stallet.se hahah <3
ASKMOLN hahaha varför vet jag detta :(((
Rosa_pollen!
Mins alla dom, haha :$
Men näe, hon som hade rosapollen är väl jättemycket äldre? :(
Hahah men Aslmoln är liksom legendariskt där, ALLA som har eller haft stallet.se vet ju vilka dom är :((
Kopplade när hon nämnde Mahjong!
Karin,
Hahah var du också s.s-nörd?:D
Karin, haha ja.
Jag hette b10454 och Isepona, vad hette ni? :D
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet