Hästsport
Hitta något svartvitt, och så en rånarluva, och sen rider du utan bara helvete :D hahaha
Brukar typ bara ha svart när jag rider, och brukar dessutom redan rida fort som fan (åtminstone i omhoppningen) så det skulle ju knappt bli någon skillnad... Ó.Ò
Men svart-vita kläder :D
Fast då får man ju nästan köra på banditmålning över ögonen. xD
Ja, men gör det xD
Jag var ballerina på en shettis en gång, stora rosa rosetter i ponnyns man, stor rosa tyllkjol på mig och lite andra detaljer, sjukt snyggt.
Jag och Troja var bebisar en gång..
Med en nalle på sadeln, tofsar rakt upp på henne, plåster i pannan, rosa benlindor, jag hade som en såndär mysoverall som små bebisar har, fast för vuxna, med bajslucka och sånt, och bebismössa, napp och ljusblå sockor med spets utanpå skorna!
Tyckte ja ansträngde mig fett mycket men så kom vi bara tvåa :(
^
HAHA
JAG SKA PROVRIDA HÄST IDAG, HIHIHI :D
http://pownieskvaller.blogg.se/2012/november/high-or-low-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-23-24-25.html#comment
Bara jag som tycker dom är sjukt mesiga och rätt okunniga när dom bedömer bilder och ger poäng?
Speciellt på hästens form, tycker att den går på bogarna och inte trampar under sig alls om man utgår från bilden..
^ Håller med.
Länkade den första ja hitta, kollar man igenom den kategorin finns det betydligt mer!
Såg någon mer! Känns som en fruktansvärt ovärd blogg, haha..
Vi sålde ju Lowlight för några veckor sedan, och igår skulle de iväg på pay & jump men då hoppar han över boxdörren och skrapar upp båda bakbenen ??????
Liksom va, hur lyckas han? Och det är en "normal" box han står i liksom, ingen shettisbox....
Haha ja, blir lika irriterad varje gång, men kan ändå inte låta bli att läsa...
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet