Håkan Hellström
Längtar ihjäl mig till 7:e december
Maggio och Hellström
http://open.spotify.com/track/1a9KvtqcRQYOjcxfyTqqej
Tycker det är lite jobbigt att lyssna på någon som inte sätter tonerna.
Håkan är nog en av världens finaste människor, all kärlek till honom!
Åkte med Håkans spårvagn här om dagen! Taggad inför 7 december :)
Hela huset är så jävla bra. Bara gått 1,5 månader men saknar redan håkans röst, så den låten behövdes <3
Hela huset är så jävla braaa
Citat från FuckingPerfect
Tycker det är lite jobbigt att lyssna på någon som inte sätter tonerna.
Kan du inte ge ett exempel på när han inte sätter tonerna?
Citat från Joebandoe
Citat från FuckingPerfect
Tycker det är lite jobbigt att lyssna på någon som inte sätter tonerna.
Kan du inte ge ett exempel på när han inte sätter tonerna?
Varje gång han sjunger. Låter som han försöker gå upp i ton utan att lyckas. Nej, det låter verkligen inte bra och det är absolut inte min smak av musik.
Måste tyvärr göra ett inlägg i debatten och säga att jag verkligen inte tycker om hela huset. Finner den ganska tråkig, hade kanske lite för stora förväntningar på den, men jag tyckte faktiskt att den blev för poppig, för att vara ärlig. Sedan tycker jag inte att Håkans röst passar så tillbakahållen som den var av instrumentationen och övriga "stämmningen" på låten, men det kan bara vara min åsikt.
Är det han den där epileptiske pojken Håkan Hellström?
tycker att hela huset är så jävla bra!!
Jag blev lite besviken på hela huset.... Den är helt ok, men jag hade liksom förväntat mig mer?? DEN SKA JU VARA A++ 10/10, inte medelmåttig hallå
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet