Grand Theft Auto 5
5 MIN TILL NY TRAILER!!
http://www.rockstargames.com/
oh shit
VA OMG
Bracing.
OMG SO AWESOME
HELVETE
jag som inte trodde jag kunde bli mer taggad
KUK MITT FEJS
varför laddar den inteeeee
Alltså.
LANTBYGD
HOLY FUCK DO WANT NOW
Varsågoda
HGGGGGNNNNNNNNNNNNHH-
Tråkigt att de inte klämde in åtminstone en kvinnlig protagonist, vi har ju ändå tre stycken samtidigt nu. Hursom så åh<3
Skulle ju vara skitlöjligt med en kvinnlig protagonist, hur ofta håller kvinnor på med organiserad brottslighet liksom
Hursomhelst, DAT FATHER SON RELATIONSHIP
Precis, just därför skulle det vara fräscht och nytt. Inte för att jag inte har förtroende för Rockstar, de gör fantastiska spel, jag beklagar bara att den kulturella resursen utnyttjas så sällan.
Citat från Pansartax
Skulle ju vara skitlöjligt med en kvinnlig protagonist, hur ofta håller kvinnor på med organiserad brottslighet liksom
Hursomhelst, DAT FATHER SON RELATIONSHIP
Jo men det är väl ganska onödigt i att söka realism på just den punkten i ett spel som detta?
I alla fall, hur kommer de olika karaktärerna spelas annorlunda, kan man byta när man vill eller är det vissa story-arc som man tvingas spela med en viss karaktär?
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet