Glee!
Och det var verkligen exciting in i sista sekunden och beyond!
Jag känner mig udda... Är det bara jag som inte grät? o.o
Jag har jättenära till tårar.
Alltså, Rachel i slutet. Tror att jag gillade det så mycket mest för att det äntligen går lite sämre för henne - sure, hon har inte alltid varit mest poppis i klubben, och sure, hennes förhållande med både Finn och Jesse har ju varit... speciellt, men ändå. Spännande-dåligt går det för henne.
Jag är så jävla sur. Hoppas Tina typ klär ut sig till en vampyr och får Figgins att låta Rachel vara med igen :P
Tycker det är bra för att det är spännande. Det kommer bli intressant att se ND uppträda utan Rachel (MEN MED SAM. YAY), men för övrigt gillar jag henne väldigt mycket som karaktär.
SAAAM <3 WHITE CHOCOLATE <3
Tycker det är så kul att han var värsta orolig över att bara ha guldshorts på sig i s2 också jobbar han som strippa i s3 hahah <3
Rachel är en av mina favoriter (But Blaine's forever in my heart <3). I'm sad that she's suspended. Och Sam kan dra någonstans; tråkigare karaktär får man ju leta efter!
Få fram Tina och Artie mera igen! Har inte sett dem ha mer än 5 minuter egen tid i Glee sedan säsong 1..
Citat från iGNONERA
Rachel är en av mina favoriter (But Blaine's forever in my heart <3). I'm sad that she's suspended. Och Sam kan dra någonstans; tråkigare karaktär får man ju leta efter!
Få fram Tina och Artie mera igen! Har inte sett dem ha mer än 5 minuter egen tid i Glee sedan säsong 1..
Det är faktiskt sant. Fast jag tycker att man har sett Artie rätt mycket i senaste säsongen ändå. Det där med regissör-grejen och det.
Men Tina har knappt sett, och det suger!
Vaddå tråkig? :o
Jag vill bara att Artina ska bli canon igen. :C
Så kan Mike och Sam springa iväg tillsammans, hand i hand, bros eller mer.~
En fråga, är Santana bi eller gay?
För i "Sexy" sa hon att hon va attraherad av både tjejer och killar.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet
