Genuint elaka saker du gjort.
Åh, minns när jag var lite mindre och var med min f.d bästa vän då och var i en pulkabacke.
Frågade en ännu mindre tjej där ifall hon ville ha fart på sin pulka, men det ville hon inte.. Jag puttade ner henne ändå, hihi.
Sparkade min lärare i magen, och slog henne :P Men det var efter att hon hade suttit och sagt åt mig att det var mitt fel att jag blev retad av två äckliga fittor utan anledning, sen tog hon min mobil och ville ge mig kvarsittning :P Så när jag försökte gå därifrån för att jag blev arg lyfte hon upp mig och kastade in mig i ett skåp var på jag då slog och sparkade henne för att komma loss :3
5an, good times <3
Citat från BubbleGumZaga
Sparkade min lärare i magen, och slog henne :P Men det var efter att hon hade suttit och sagt åt mig att det var mitt fel att jag blev retad av två äckliga fittor utan anledning, sen tog hon min mobil och ville ge mig kvarsittning :P Så när jag försökte gå därifrån för att jag blev arg lyfte hon upp mig och kastade in mig i ett skåp var på jag då slog och sparkade henne för att komma loss :3
5an, good times <3
Lol, dafuq.
Misshandel av din lärare?
När jag gick i ettan... så sa jag och min käre vän att vi hade en skitcool klubb, som vi egentligen inte hade.
Och då var det en tjock liten konstig tjej som ville vara med i den här "klubben", men för att få vara med var hon tvungen att utföra några övningar, hah. Bl.a skulle hon stoppa jord i byxan, äta myror, trassla in sitt extremt långa hår i något som vi sedan drog i osv. Men sedan när hon skulle hoppa från en hög pinne ner på sin egna väska, så hamnade hon lite snett och missade. Då fick hon inte vara med :)))))))))))
En gång när jag skulle fiska med skolan i lågstadiet tryckte jag fast min krok i nacken på en kille i klassen. Jag ville veta vad som hände med fisken.
Slog en killes huvud i en plexiglasruta en gång så han blev ledsen i ögat.
Han pratade med mig, jag var inte på humör.
Annars är jag nog en rätt hyvens kille, bortsett från några hyss när jag var liten grabb.
När jag var runt 5 år så tog jag en sten och skrev jag SANNA med stora bokstäver på mina föräldrars svarta nya bil. Fattar inte hur dom kunde förstå att det var jag, tihi.
Ritade tillsammans med min kusin. På det tiden så frågade man ju alltid ''vilken teckning tycker du är finast''
självklart hoppades jag på att hon skulle säga att min var det, men hon svarade istället ''min''
Jag blev skitarg och kastade en blyertspenna på henne, udden prickade näsan och hon blev tvungen att gå runt med ett rosa plåster på näsan i flera dagar.
Jag var jävligt nöjd
jag trampade på choklad med mina leriga skor och gav det till en snubbe som var cp.
tittade på medan han åt upp chokladen.
jag var dock typ 11 bast så..
Man lär sig någonting nytt varje dag.
Alltid parkera bilen i garaget bakom lås och bom, bortom småbarns åtkomst.
Busringde vita huset vid ett tillfälle
Förstörde en massa fönster i en blomsteraffär som stod på rad för jag var liten.
Kastade en klocka i ögat på morsan när hon låg och sov när jag var liten, vilket ledde till en blåklocka.
Bara några saker jag kommer på av mina bussträck när man var yngre.
Har ju även gjort elaka saker i mina äldre dar, men orkar inte tänka ut något just nu. :3
Råkade kasta kokande te på min brorsa en gång. Men han var dryg, så det var rätt åt honom.
För övrigt har jag hällt superlim i hans säng ett par gånger också, när jag var pytteliten vill säga.
Brukade bita folk cepemycket också, min käre broder har en jävla massa bit&rivärr förorsakade av lilla mig o:
Åh juste, var jätteförbannad osv, så låste in mig i badrummet. Var där inne i ungefär 6 timmar någonting. Min far har en sjukdom som gör att han måste pissa typ en gång i timmen&det var enda toan vi hade.
Annars är jag fett hippie&allmänt jetesnel. C:
Tog godis från min 4åriga lillebror idag >:)
Skrev ett utdraget brev om varför jag inte blev sexuellt attraherad av hon jag var på G med, hon var helt enkelt tjock.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet