Facebookpoesi
Och vissa pojkar vill inte bli män för män är tunnhåriga, har ölmage och rynkor :(
" Gilla så får du en kram nästa gång vi ses <3 "
Jag får ont i hjärtat varje gång jag ser sådan här värdelös skit. Blöh.
"Jag mår inte alltid såå bra men jag vet att jag kommer klara allting endå...
Ibland vill jag bara slippa allting och försvinna och aldrig komma tebax.. Men jag vet att jag inte kan klara mig utan mina underbara vänner och min underbara ko som hjälpte mig när jag hade det som jobbigast och allting var bara skit och jobbigt..
Jovisst jag har det inte så bra hemma men förhoppningsvis ska dem problemen lösas snart hoppas jag iaf..
Men jag vet att jag kan söka tröst hos mina vänner och min kviga Rosa som jag älskar över allt annat..om det inte hade varit för mina vänner eller min kviga så skulle jag garanterat ha försvunnit för gott för länge sen..o jag hade inte varit den personen jag är idag utan dem..
Sorry för er som "hatar" såna här s.k inlägg men jag har en skitdag idag och jag va bara tvungen att få skriva av mig hur jag känner..;)"
12årig tjej
h min underbara ko som hjälpte mig när jag hade det som jobbigast
HAHAHA oh, snäll kossa
Citat från Vinnie
Kanske lite off topic, men en tjej hade kommenterat "epic fail on this for sure" på en bild av några modeller med högst ovanlig utstyrsel. Jag gick in på hennes sida och ooooh the irony.
Är jag elak nu? :(
Hon cosplayar, om ni inte förstod det.
ÄR HON FLINT?
Hon ser helt klart ut att vara tunnhårig fram på huvudet på den här bilden, men det syns inte på andra bilder. Jätteskumt.
EDIT: Jo, på alla bilder förutom de där hon har peruk är hon tunnhårig. Det brukar inte drabba kvinnor före klimakteriet om det är klassiskt/ärftligt håravfall.
Du måste ju outa vem hon är, vill snoka på hennes Facebook. :(
eller hur, Flashback style!
01- 01- 2013 är så stolt över dig och jag så kär dig så att mina känslor för dig kommer aldrig dö ut jag är så glad att jag träffat dig och jag lovar och svär kommer alltid vara trogen mot dig i alla lägen jag älskar dig <tjejens namn> du är det bästa som hänt mig och jag har förändras så nycket ♥♥♥♥♥♥

Mer från förlovningssnubben
kommer sakna dig otroligt mycket dom hära dagarna jag är hemma det kommer att kännas tomt utan dig för jag vill aldrig vara ifrån dig jag trivs så bra när jag är med dig allting känns så mycket bättre älskar dig vackraste ängel du är det bästa som hänt mig älskar dig jätte mycket ♥♥♥♥
jag älskar dig så otroligt mycket <tjejens namn> du är det bästa som hänt mig du får mig alltid att le är så glad över att jag har dig kommer alltid vara ärlig och trogen mot dig <3<3<3<3<3 jag vill leva mitt liv med dig det känns alltid lika bra varje gång vi ses <3<3<3:-):-):-)
Finns så mycket som är bra med dig därför har vi hållit ihop så är länge :)
Och ett halv år med dig känns fortfarande lika bra som den dagen vi blev tillsammans
:$:$:) och du ska veta kommer alltid vilja vara med dig för jag älskar dig så otroligt mycket ♥ ♥
Och jag kommer aldrig att lämna dig ♥ ♥ ♥
ska nörda Prison Break ♥♥ idag med världens underbaraste <tjejens namn> älskar dig otroligt mycke ska du veta ♥♥♥;-):-$
7 månader med underbaraste <tjejens namn> ♥♥♥ och du ska bara vet hur glad och stolt jag är över dig
För att du är sån bra tjej älskar dig över hela mitt hjärta ♥♥♥
Citat från pepparkaka
" Gilla så får du en kram nästa gång vi ses <3 "
Jag får ont i hjärtat varje gång jag ser sådan här värdelös skit. Blöh.
Jag hatar sådan dynga! Har de inget vettigare att posta på sin vägg. -.-
Det förvånar mig inte om personens vänner är mestadels randoms.
Sanic.
Gotta go fast
En klasskompis har detta som omslagsbild på sin facebook. Jag vet inte om det räknas, men ändå.
Snubben är alltså hennes pojkvän.
;_;_;_;_;_;_;_;_;_;-_M;-m,--mn; ^
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet