Emocores Biktstol
bokade flygbiljetter till london lördag-måndag
skiter i mitt jobb faktiskt, ska ha fett kul
Snodde min fars väns cola ur kylskåpet. Kommer han och förhör mig kommer jag ljuga och säga att mina brorsor gjorde det. Hehe.
Snodde morsans choklad...
Tog i en bok ifrån skolbiblioteket utan att skriva upp mig.
Men lämnade tillbaks den sen, så jag snodde den ju inte riktigt.
Jag har runkat för många gånger.
Jag fann en moderat attraktiv en gång i tiden.
Vaknar fortfarande kallsvettig om nätterna över det.
jag har panik för att min kompis tog livet av sig timmar efter vi var med varandra, på kvällen samma dag.
hade nog inte hänt om jag hade stannat med han...
hej ångest.
Jag snodde alla mammas och pappas fettförbrännings piller idag, då jag tycker att jag har mer anvädning för dem än vad mina föräldrar har.
Min granne stal min tvättid igår (det var inte första gången) så jag tog hennes kläder och slängde dem i sandlådan på gården. Kanske överreagerade lite. Men hon är verkligen satans avkomma, så jag tycker att hon förtjänade det.
Jag brukar peta i näsan när jag är själv
Jag snodde min fd kompis bibblo kort och låna flera böcker och hade dom böckerna i ett halvår. Har ännu inte lämnat tbx det xD
Förlåt mig Fader, för jag har syndat. Jag använde ett läkarintyg med en helt felaktig diagnos för att få studiemedel förrförra terminen. Men egentligen var det faktiskt läkarens fel.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet