Du som pensionär?
Bo ensam med mina katter och en tjock mops. Titta på såpoperor hela dagarna, för att sedan dö i sömnen framför tv:n och bli uppäten av katterna.
Död
Jag ska va som vilken ordinary gubbe somhelst, med en hake, jag ska ha en fet jävla b.c rich gitarr och spela snabba tripplets och raining blood etc och vara allmänt jävla dryg mot alla på hemmet såklart.
Eller dryg somfan i trappen eller balkongen, som Becks granne. <3
såhär ser en b.c rich warbeast ut hahah
Ska vara hippie och leva i naturen. Nej men ska bara vara ''gammal''. ):
tvivlar på att jag kommer leva så länge
Kommer knappast få uppleva någon pension med denna söndringspolitiken som drivs.
Galen kattant!
Ska klä mig propert, spendera en massa tid med mina framtida katter, vara störtkär i någon och ge frukt istället för godis till de som går påskärringar.
Lära mig spela fler låtar på piano och spela klassisk musik för mina barnbarn samt mig själv. Sen ska jag baka en jäkla massa och njuta av god mat varje dag.
Samt äga ut barnbarnen på spel, gangster farfar!
Jag kommer ha ett stort jävla hus vid stranden i Miami, ligga och sola med en cocktail i handen med min snygga brud i bikini som välkomnar alla rika gäster till mitt beach party.
kommer vara så jävla sur och bitter att ingen kommer orka med mig
kan verkligen ej se mig själv som pensionär. köper antipensionär på gubbdagis för 179kr innan 50 xoxo
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet