Drömmar (när du sover)

Föregående
Till botten     Sista sidan
Nästa
Nurce Tjej, 34 år

720 forumsinlägg

Skrivet:
23 september 2009 kl. 21:59
Nurce Tjej, 34 år

HAHA, drömde i förrgår att jag hade lebbsex med någon tjej :o (överkåt i guess), sen kommer en random kille in och frågar om jag kan slicka honom i analen xD (usch) hahahaahhaha!...

CH40S Tjej, 33 år

329 forumsinlägg

Skrivet:
20 november 2009 kl. 01:41
CH40S Tjej, 33 år

drömmer bara mardrömmar.
och ne,, inget bs.

jag har drömt mardrömmar varje natt, sen jag föddes typ. (:

BlackCrucifix Tjej, 27 år

10 forumsinlägg

Skrivet:
20 november 2009 kl. 01:43
BlackCrucifix Tjej, 27 år

jag drömde om ett sex med Bach.

Lestat Tjej, 31 år

1 175 forumsinlägg

Skrivet:
20 november 2009 kl. 18:52
Lestat Tjej, 31 år

^ HAHA XD

inatt drömde jag att jag skulle gå till skolan, men jag gick fel så jag gick in i braskaminen istället... fats det var inte vår braskamin utan det var en sådan som är i Nightmare on the elmstreet... men jag upptäckte att jag hade gått fel så jag gick ut....

LIC0RE Tjej, 31 år

2 082 forumsinlägg

Skrivet:
20 november 2009 kl. 19:42
LIC0RE Tjej, 31 år

Jag drömde att jag suprise buttsexade Justin Timberlake haha...

Sandig Tjej, 34 år

167 forumsinlägg

Skrivet:
5 februari 2010 kl. 21:01
Sandig Tjej, 34 år

Jag drömde att jag födde kattungar! Det var fett cepe. Jag satt på ett köksrumsgolv och skulle föda en kull kattungar och så satt det en tjej bredvid mig som också skulle föda, fast ett barn dårå!
Det sjukaste är att jag kommer ihåg hur det kändes att föda dom, med päls och öronen liksom.

Jag vet att katter föds utan päls i vanliga fall, men inte i min dröm! XD

Real Kille, 32 år

1 499 forumsinlägg

Skrivet:
6 februari 2010 kl. 18:28
Real Kille, 32 år

En sak som hände inatt var att jag drömde att jag gick mot en dörr, när jag kom fram till dörren så tryckte jag på ringklockan och hörde hur det ringde, men så vaknade jag precis - av att det ringde på våran dörrklocka.

Det är som man i sömnen är medveten om att det skulle ringa på dörrklockan precis då, så innan det så drömde jag att jag gick mot dörren och tryckte på ringklockan.. fan vad weird, nästan lite svårt att förklara.

Det var ingen ren slump att det ringde på våran dörrklocka samtidigt som jag drömde det, för vi har en speciell dörklocksignal, och den hörde jag när jag plingade på i drömmen. Åhh..fan, är så awkward att det är jobbigt för psyket att tänka på det.

Palve Kille, 32 år

2 070 forumsinlägg

Skrivet:
6 februari 2010 kl. 18:38
Palve Kille, 32 år

Hade den bästa drömmen jag har haft i hela mitt liv förra veckan.

Jag gick längs en lång landsväg och svängde av ned för en stig igenom ett stort gyllene fält.
Fortsätter gå och landskapet börjar forma enorma dalar och berg runt mig.
Jag kommer fram till en stor sten och solen ställer sig högt på himlen, det ligger en katt med tvättbjörnsansikte och vilar sig i gräset, han tittar på¨ mig och säger ''Du vet... När dom ger sig av så gick dom sig av i grupp men slutar alltid ensama... Det är där du kommer in.''
Så skickar han iväg mig på en lång runda i en stor och vinröd skog.

När jag kommer tillbaka så är allt varmt, men inte så varm så man svettas, jag har päls och han säger ''Titta, nu så lämnar dom oss...''
jag vänder mig om och ser flera tusen olika liknande djur som ställer sig precis så huvudet sträcker sig över dom långa gyllende grässtråna och börjar springa.
Jag frågar katten ''Ska inte du med?''
Han säger ''Nej det är därför du är här''

Sedan ska jag springa efter dom och han ropar ''glöm inte att du kan flyga'' och så börjar jag flyga igenom gräset som är silkeslent.
Hamnar i ett träd där det klättrar två nakna människor i och vi badar i en liten bäck där.
Sedan tittar dom på mig och vi ser alla tre lika dana ut fast med olika uttryck.

Sedan vaknar jag. Det var svincoolt.
Orkar inte läsa igenom och rätta stavfel så stfu.

Ch4rm4nd3r Tjej, 31 år

471 forumsinlägg

Skrivet:
7 februari 2010 kl. 06:58
Ch4rm4nd3r Tjej, 31 år

Ja drömde att IT jagade mig. Så ja kastade vasar på han men han fortsatte att jaga mig :( Sen hoppade ja ut genom en balkong! Sen jaga en neger mig -.- Så ja vaknade för ja var så jävla sur

Urugasm Tjej, 31 år

1 334 forumsinlägg

Skrivet:
7 februari 2010 kl. 07:00
Urugasm Tjej, 31 år

igårnatt drömde jag att jag opererade min näsa och mina bröst så jag såg ut som kissie o-O

Sandig Tjej, 34 år

167 forumsinlägg

Skrivet:
7 februari 2010 kl. 15:57
Sandig Tjej, 34 år

hahhaha, helt cp XD

Jag drömdre häromdagen att jag drog loss mitt öga ur dess ficka (kommer inte ihåg vad det heter) och tvättade det i handfatet oO

pusselbit Tjej, 32 år

414 forumsinlägg

Skrivet:
7 februari 2010 kl. 15:58
pusselbit Tjej, 32 år

Om jag skulle kommit ihåg de, så hade jag gjort det!

Colonel Tjej, 30 år

2 925 forumsinlägg

Skrivet:
27 februari 2010 kl. 12:31
Colonel Tjej, 30 år

Ååhhå, älskar att drömma. Drömmer alltid ganska sjuka grejer, men som man liksom.. lär sig lite av? Haha.
Älskar drömmar som man kan flyga i, för det känns så riktigt. <3

josef Tjej, 30 år

939 forumsinlägg

Skrivet:
27 februari 2010 kl. 12:42
josef Tjej, 30 år

Jag drömde att jag var i Malmö och behövde en gitarr (jag vet inte till vad, dock). Och så var jag utanför mitt, ehm, "ex" lägenhet (jag hatar ordet, men jag vet inte vad jag ska skriva annars), och dom har två våningar och hans rum ligger längst upp, och har en dörr in från trapphuset så att man nästan kommer in i hans rum direkt där, och om ingen i hans familj var där så kunde jag komma in i hans rum, så jag gick in där och snodde hans gitarr. Och det var bara så jävla pinsamt. För jag tänkte inte på vad jag gjorde jag tänkte bara att "jag lämnar tillbaka den sen", och sen gick jag i väg med den. Sen när jag hade gått en bit med den så insåg jag hur jävla stört gjort det var och hur desperat det skulle verka om han fick veta att jag hade vart där och snott hans gitarr. Sen var jag tvungen att åka till Lund (jag vet inte varför) med den jävla gitarren och det var så hemskt för jag ville bara ställa tillbaka gitarren. Det var bara jättejobbigt och pinsamt och sen vaknade jag, helt enkelt.

Jordgubbe Tjej, 31 år

682 forumsinlägg

Skrivet:
27 februari 2010 kl. 12:44
Jordgubbe Tjej, 31 år

Jag drömde att jag var och köpte en bh. Men sen när jag kom hem såg jag att jag köpte helt fel storlek. Det var en DD-kupa! Jag har B-kupa, så det blev väldigt fel. Sen blev jag ledsen att jag inte kunde ha bh:n eftersom den gick ända upp till mina axlar. Dessutom var den jättefin, men jag kunde inte använda den eftersom den var för stor.... :<


Föregående
Till toppen     Sista sidan
Nästa

Du måste vara inloggad för att skriva i forumet