Drömmar (när du sover)
Drömde min bästa vän var en bebis och försökte dränka mig.
att en häst hoppade in genom min dörr och fastnade med benet för dörren bestod tydligen av två delar varav endast den översta var öppen.
Förra natten drömde jag att jag var med i en gigantisk massa med kåta människor. Dittills var det en ganska najs dröm, men så kom en extremt fet kvinna slängde sig över mig! Det var det mest avtändande jag någonsin drömt! >.<
Har inte drömt på jättelänge.
Det enda jag drömt de två senaste åren är jag blivit dumpad / att min partner varit otrogen. Sjukt jobbigt.
Drömde för ett tag sedan om att jag blev våldtagen av massa tjejer, ganska sweet, men som ni förstår så orkar man ju inte med typ 6 tjejer efter varandra xD Var ganska så sweet dröm :D
Och nej så det inte blir några frågor, jag kom/r**kade inte.
Drömde att jag bröt armen på min pojkvän inatt, han skrek jättemycket och den hängde löst, var inte så himla trevligt :)
När jag drömmer brukar jag alltid springa och jag springer alltid svinfort. Inte människofort utan verkligen groteskt jävla as-snabbt. Oftast brukar jag inte hinna stanna så jag brukar alltid springa in i saker och folk.
Men det är skön känsla att kunna kuta så fort!
Att jag går mitt ute på en äng och ser en affär och går in i den. Först ser jag en frisörsalong och brevid en lång hall med olika affärer. Längst bort går jag in i en affär med massor av mat och godis. Där träffar jag några i min klass och några helt främmande människor (som jag inte kan se ansiktet på alltså). Kassören är en gammal man som är helt tyst och stirrar fastän jag inte ser några ögon (!?).jag går fram till kassan med några saker (tror det var en flaska med saft bl a) och ställler dem framför honom och sedan går iväg. Längst in i affärer ser jag en spegel där min kompis står och klipper luggen, sedan frågor hon om det blir fint. Då säger jag något i stil med 'jag har inte råd att gå och klippa mig', då säger hon att hon har det.
Sedan så stannar jag i affären i två dagar och missar skolan som helt plötsligt står brevid huset. Efter dem två dagarna så kommer en person och då frågar jag personen om vad jag har missat. Sedan går jag uppför en trapp och kommer in i ett ganska så stort rum och går till vänster och ser nästan alla mina klasskompisar och några andra byter om till simkläder.
SÅN JÄVLA MINDFUCK. Kan inte fatta att jag kommer ihåg nästan allt.
drömmer inte
Drömmer sällan, när jag drömmer så är det oftast önskedrömmar :)
en shaman lärde mig min lille bror o min pappa hur man hoppa fallskärm från ett riiiiktigt högt berg, min bror hoppa först o sen hoppa jag. jag tyckte känslan va så himla skön så glömde fälla ut fallskärmen = FACEPLANT! aj typ men ja överlevde iaf :D
Citat från jagspyr
När jag drömmer brukar jag alltid springa och jag springer alltid svinfort. Inte människofort utan verkligen groteskt jävla as-snabbt. Oftast brukar jag inte hinna stanna så jag brukar alltid springa in i saker och folk.
Men det är skön känsla att kunna kuta så fort!
wahh
jag drömmer tvärtom
att jag springer och springer med benen är tunga och kommer ingen vart
Random.. men drömde typ att jag och några vänner typ va i en enorm vattenpark, och när jag och en kompis åkte i en stor vattenruschkanna (typ ett såntdär rör) så stog en av mina fd. vänner mitt i ruschkanan och stoppade oss, och så frågade hon vrf vi hade målat om vattenruschkanan... så hon hade typ damp och då kravlade jag och min kompis uppför ruschkanan... typ det jag kmr ihåg... weird D:
Drömde om min kära vän Lilly igår, minns dock inte vad drömmen handlade om haha. Jag brukar glömma det mesta från mina drömmar rätt fort.
Citat från THeKAkA
en shaman lärde mig min lille bror o min pappa hur man hoppa fallskärm från ett riiiiktigt högt berg, min bror hoppa först o sen hoppa jag. jag tyckte känslan va så himla skön så glömde fälla ut fallskärmen = FACEPLANT! aj typ men ja överlevde iaf :D
haha najs :D
Har alltid velat hoppa fallskärm :P Tänk att få falla flera sekunder genom luften, måste vara en härlig känsla :)
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet