Dota 2
Natten räddad iaf, så jävla klockrent. Någon som följer vår kära Dray? Helt sjukt, en snubbe som donerade 1200 Euro, party @ dray nu.
Neeej, han donerad 1200 ;)! 5 var från tidigare. Men jag glömde en nolla, fixat nu.
ibland funderar man på ifall folk som spelar det här spelet går in för att utvecklas baklänges, alternativt aldrig ta in och bearbeta ny information. en polares polare har spelat i sju år plus typ men har 2.7k i rating så i guess att det är väldigt möjligt
^ Spelar man helt för skojs skull utan att egentligen bry sig om att bli bättre så. Har också vänner som inte blir bättre även om de spelar en del, samt vissa som bara blir bättre.
Generellt sett tror jag dock alla blir lite bättre hela tiden. Hade man spelat som man gör nu, för 2 år sen, hade du vart pubguden.
Det finns ju folk som aldrig blir bättre på något
Jag blir faktiskt aldrig bättre på att sola rosh med lvl 1 meepo =(
Har börjat spela igen efter ganska exakt 6månaders paus, tror det var 10juni jag spelade sist... Körde just ett game som storm (kör normal och inte mm för att komma igång igen) och det gick mer än bra kan jag säga! Slutade på 16-0-tjugonånting, hade 35bs charges :)))
Vad har du för MMR?
Låg på runt 4,4k vill jag minnas! Ska kolla när jag kommer hem! Men med nu efter pausen ligger jag nog runt 3k skulle jag tro
FIIIIIIIIIIIVE
SOOOOOOOOOOOUL RIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIINGS
Puck har blivit min nya favorithjälte.
http://www.dotabuff.com/players/44001240/matches?date=&faction=&hero=puck&lobby_type=&game_mode=®ion=&duration=
DEN ÄR LITE PINSAM, men jag vet inte vad som hände! Jag har alltid vart TVÄRSÄMST med Puck. Som ni kanske ser, helt värdelös!
Sen ett game kände jag att jag hittat min spelstil med puck och på något sätt gå från att inte ens förstå hur man spelar hjälten till att göra big plays hela tiden. Så jävla rolig hjälte.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet