Ditt största komplex [bildtråd]
Citat från Sjuttioarton
Mina extremt feta lår, mina ganska feta armar och min fula ansiktsform. Har tydligen ''jättefina käkben'' som jag inte ser något fint i alls. Och som i och för sig inte syns på bilden, men.

hatar när ni tjejer postar sånt här, VART finns det ens fett? sluta säg att ni har feta låt när ni väl vet om att dom är hur smala som helst. Bara irriterande.
^
det där <333
Citat från Sharon
Citat från blinkmee
Fast i det idealsamhället vi lever i idag, är du verkligen förvånad?
Nej jag vet att många tycker det, men så finns det dubbelt så många som säger det för att folk ska gnälla om att deras ben är större och att dom är så smala.
Citat från blinkmee
Citat från Sharon
Citat från blinkmee
Fast i det idealsamhället vi lever i idag, är du verkligen förvånad?
Nej jag vet att många tycker det, men så finns det dubbelt så många som säger det för att folk ska gnälla om att deras ben är större och att dom är så smala.
Dock är ett komplex fortfarande ett komplex. Något som man själv är osäker över osv. Det är sanningen utifrån en själv och ens egen synvinkel. Så vad andra tycker är inget konkret svar, eftersom det fortfarande är ett komplex. Åh, när ska folk lära sig.
Citat från zigenarlivdreamy
Citat från PHD
*Bild med snygg människa som poserar med en cigarett*
Min hårlinje, mina ben, min vikt över lag. Vill gå upp, inte ner. Vet om att jag är jättesmal och har pinnar till ben, det som är problemet.
Du behagar att skämta? Jag hade dödat för att se ut som dig!
Haha nej, jag skämtar verkligen inte, mitt liv som anorektiker är bakom mig nu när jag är friskförklarad, skulle vilja gå upp några kilo till då jag fortfarande ser lite sjuk ut i ansiktet och har väldigt lite underhudsfett.
Men tack för komplimangen. :)
snacka om att folk måste se ut som filmstjärnor eller modeller idag. ett jävla gnäll på i stort sett alla här.
Är själv inte nöjd med mycket men det är såhär jag ser ut. det ända jag egentligen kan ändra på som jag skäms lite över är att jag börjar tappa muskler, gotta start training (inga bilder på denna dator).
Detta är en tråd om komplex.
Om du tycker det är irriterande behöver du inte ens skriva här.
Varför lägga upp den på internet om den är så "äcklig och konstig"?
För att det är en tråd om komplex kanskeeee
^
komplex ju?
oj fel tråden.
taking it back, sorry haha.
första bilden: hatar mina bröst.. för stora, skulle göra vad som helst för små bröst som knappt syns + att ena är lite mindre än det andra (se pilen lol)
andra bilden: hatar min näsa när jag ler och mina skrattlinjer...
" skulle göra vad som helst för små bröst som knappt syns"
Om du hade gjort "vad som hellst" så hade du inte klagat på denna tråd just nu.
Det är ju bara att göra bröstförminskning?
lika lätt som att förstora penisen bara sådär :P
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet