Ditt största komplex [bildtråd]
Citat från Sara
färgen gick antagligen ut för att du köpte TONING som bara håller ett par veckor
köp permanent färg
och omd et inte var därför, är det för att du använder HUNDRA PRODUKTER MED SILIKON I som gjorde att färgen gled av.
tvätta ur silikonet/SKITEN och färga när håret är fritt från glidmedel helt enkelt.
Att sova med inpackning i och en ren mössa över är också jätteeffektivt för både uttömning av färg och för hårets hälsa.
Jag har fett mycket komplex över min profil, men den är inte tillräckligt ful för att folk ska förstå det så vågar inte posta för alla "du söker bara uppmärksamhetskommentarer" ni fäller till alla som inte ser ut som Quasimodo.
har också komplex för min profil, men vågar inte posta just för att jag ser ut som Quasimodo
visst, jag har massor med komplex, men jag har ingen som helst lust att lägga upp bilder på det här...
det kommer ändå gå över med tiden.
Lär er html och ändra er profil då? :PPppPPppPP
Nä men kvinnor har oftast något vackert som väger mer än deras komplex. Och oftast är komplexen en av sakerna varför just partnern älskar precis dig och ingen annan för. Så sluta klaga, var glad och ät choklad
^HAHAH SHIT. Vad är det för något? :o
Mina stora lår, har ingen bra bild på dem eftersom jag inte gillar dem :P
Citat från mandis_
[ig]http://static.emocore.se/_images/37265_47.jpg[/img]
Min kropp.
Får man fråga hur du är missnöjd över dina ben? Vad hade kunnat bli bättre ?
Citat från Lakupiippu
Citat från mandis_
[ig]http://static.emocore.se/_images/37265_47.jpg[/img]
Min kropp.
Får man fråga hur du är missnöjd över dina ben? Vad hade kunnat bli bättre ?
Det syns inte så väl på bilden, men jag brukade väga fyrtiosex kilo mer, så har lös hud lite här och var.
Sen så är jag onöjd med min mage, och jag är inte nöjd med mina ben för jag ser inte själv hur de kan se ut som de gör på bilden.
Hatar mitt leende. På gifen ser det acceptabelt ut, men jag ler aldrig på bild.
Hatar det.
men snälla läs namnet BILDTRÅD blir så trött på alla som skriver här och säger "amen det är så fult att jag inte tänker visa en bild" det finns en tråd för det men detta är återigen en BILDTRÅD.
Den största är väl att ta i, men min föredetta sidecut är inte kul...

Du måste vara inloggad för att skriva i forumet



