Dina tankar om ditt ex
Citat från PORKnBEANS
Vad många som hatar sina ex.
Älskade ni inte dem mest av allt nyss?
Ni skrev säkert "Älskar dig mest älskling <3<3<3 :*" och sånt,
och bara för att han/hon dumpade er hatar ni honom/henne.
DRAMA!!!!!
Anledningen till att man hatar någon är för att man fortfarande bryr sig. Att det personen gjort/gör fortfarande påverkar en.
Mitt ex är ett riktigt svin, och jag hatade honom länge. Anledningen till att jag inte hatar honom längre är för att jag kommit över honom, och all skit som hände har jag tagit lärdom av och tycker jag mognat en hel del när det kommer till relationer. Men att jag slutat hata honom gör honom inte till en bättre människa, men som sagt. Man behöver hata ett tag för att kunna komma över någon ibland. Blir mycket lättare att gå vidare om man har något att vara arg för.
Full av skit, I guess. c:
Ex1: Idiot var han och ville alltid ta sitt liv, jag gjorde slut för jag inte orkade, efter det va jag en hora och kossa och mina vänner var falska slampor..
Ex2: Underbar kille under förhållandet, han gjorde slut och sen blev det tyvärr ett litet bråk, men hoppas på bättre tider
Ex3: Underbar kille, han gjorde slut, hoppas på en bra vänskap, men men
:)<3
Psychoo
Psychoo
Psychoo
Eller så vare ba jag.
Jag har varken höga eller låga tankar om mina ex. Det blev som det blev och allting kan inte sluta lyckligt.
mitt senaste ex var en psykopat och mytoman, helt sinnesjuk.
Vi behövde inte ens säga något, för vi båda visste att det var slut.
mitt ex innan det stänger inne folk som står honom nära, tills de kvävs.
därför gjorde jag slut.
men förhållanden är jävligt överskattat.
Äh.
en riktig skitunge, den senaste. riktigt jävla omogen.
har inga ex ;o
Goda tankar. Vilket är skönt.
Inget hat, iaf! (:
snygg
Svin men älskar honom ändå, dont know what to do...
han.
Döden dör för honom.
Citat från N4ddiPanic
Svin men älskar honom ändå, dont know what to do...
han.
This.
Vad jag tycker? Ja... -.- Jag hoppas att hon brinner i helvetet med tanke på vilken hemsk person hon är... Det är ganska faschinerande det här med "umgås med ex." Jag skulle aldrig kunna det. Nu har jag bara ett ex men... No way.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet