Din värsta kyss!
Berätta om din värsta kyss!
Hur/Var/När/Vem?
Det var min första kyss för några månader sedan. Allting hände på en rast i högstadiet. En kille som under en tid varit kär i mig drog iväg mig en bit utanför skolans område intill gymnasiet och vi diskuterade om "vårt förhållande" som egentligen inte fanns, men för honom fanns det.
När vi skulle gå ville han göra en sak med mig som han inte vågat förut, så jag stannade kvar för att jag trodde det var en kram eller något i den stilen, för den här killen var väldigt blyg, skall ni veta!
Men när jag vänder mig om och ser hur hans läppar närmar mig vrider jag mig undan och han träffar min kind och dräglar ner den. Sedan missar han igen och sen träffar han sist o slutligen min mun, och som tur var det en kort kyss, inget mer... jag försökte låta hans drägel hållas kvar i hans mun men det var inte så lätt. Hela mitt ansikte var fullt av drägel och jag hoppas verkligen inte han får för sig att hålla mig kvar igen, för han ställde sig ivägen när jag skulle gå iväg.
Jag håller mig helst undan från ett förhållande med killar eftersom att jag för två år sedan var med om en väldigt hemsk sak som gjort mig livrädd för killar. Särskilt fulla killar, eftersom han som nu det hela handlar om var full när det hände.
Därför var ju inte den här kyssen särskilt bra för att jag ska kunna släppa det som hänt och försöka lita på killar... ;(
Förlåt men hahahhaaahha. Min värsta är väl eh, med en kille som var som en hund >_<
Alla mina har varit toppen :D
Men den sämsta var nog...den första antar jag
Min första, killen typ SLICKADE på mina tänder.
Tror inte jag har haft någon dålig kyss.. inte vad jag minns iaf :)
En neger (förlåt) med extremt stora läppar som täckte halva mitt ansikte typ ._.
med nån som bokstavligen tryckte ner sin tunga i min hals.
när jag bad henne att lägga ner med tungan så började hon vicka den fram och tillbaks väldigt snabbt inuti min mun.
sen dess kallade jag, och mina kompisar, för Tungan.
HAHAH
Jag och en kille skulle kyssa varandra, och våra tänder slogs emot varandra. Det var lite pinsamt :$ Men sen efteråt strulade vi ehe.
Han typ kvävde mig med sin tunga. INTE OK
Citat från NiiZU
Jag har negerläppar >:[/i]
Tror dig inte.. >:
Jag tvivlar på att de är lika stora som hans var..
Usch, det var hemskt x(
Han spotta i min mun
alltsåå.. fyfan säger jag bara xD
Min första kyss är min värsta kyss ^^' jag pussade en kille för första gången samma kväll, var då ihop med honom. Och han tjatade om kyss men jag ville inte, tillslut körde han ner tungan i halsen på mig. Det är INTE mysigt >.>
En annan kille tuggade hela tiden oO' det var inte mysigt heller.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet