Din klass
Är du nöjd med din klass? Nej
Finns det mycket emos/fjortisar? jag är enda *emon* resten är huberba fjortisar
Har ni bra sammanhållning?nej inte speciellt, eller alla förutom jag
Är ni en stökig klass? Japp, redigt stökig
I min klass finns det 9 tjejer och 13 killar. 2 tjejer är fjortisar, 2 tjejer är "nördar" (de med för små kläder och konstig musikstil), en fashoincore (mig x) ), två hyperbarn och två hoodtröjade (alltid). Av killarna är 6 st fjortisar, 6 st "nördar" och en bortstött..men tillsammans har vi ryktet som skolans bästa klass (A)
Trion <3 Klassen suger men min trio äger <33
Är du nöjd med din klass? njaa den duger väl för det mesta
Finns det mycket emos/fjortisar? heh typ fyra fjortisar, en wannabe och så är det jag som är "emo"
Har ni bra sammanhållning? ah rättså kanske. om man räknar bort dom två största bitcharna som typ ingen gillar xD
Är ni en stökig klass? haha skit stökig xD
JAG SKA LADDA UPP EN BILD P^å MIN KLASS EN DAG!
Jag är nöjd med min klass förutom 32432546 fnitriga tjejer
Är du nöjd med din klass? Oftast hälften ibland alla. (:
Finns det mycket emos/fjortisar? Nej, alla är egna & vanliga men vi var mycket emos förut. lol.
Har ni bra sammanhållning? Jadå, innan loven, på körtunéer & på läger.
Är ni en stökig klass? Ibland.
Är du nöjd med din klass? Mycket. :3 Samma klass sen Lekis, I love it <3
Finns det mycket emos/fjortisar? Fjortisar.. Öhm.. Några stycken som halva klassen stör sig på. Inga direkta "emos" finns det väl inte.
Har ni bra sammanhållning? Mjaa. När vi är utom synhåll för alla andra klasserna, och typ har övernattning på skolan eller något sånt, så har vi askul & skrattar typ hela tiden när vi har singstar & Gh. Och sanning, konka & procent n_n Men.. Jag tror vi har ganska bra sammanhållning. För ja, när det väl gäller & så, så kan vi hålla ihop.
Är ni en stökig klass? Alla lärare har klagat på oss med det. Vissa är stolta över att ingen fått tyst på oss, Men nu har vissa börjaqt fatta allvaret med betyg och sånt, så att vi är tysta så, utom de första fem minuterna.
Citat från nachochips
Är du nöjd med din klass? jorå många trevliga typer, o bara 3 fjortisar (a) resten e fjortis-hatare
Finns det mycket emos/fjortisar? nope, de flesta har typ... normal (?) stil
Har ni bra sammanhållning? ganska uppdelat tjejer o killar x( e bland dom väldigt få tjejer som snackar mycket med killarna också o.O
Är ni en stökig klass? min mentor/mattelärare med sin 20åriga erfarenhet (skita ner sina skor kan han göra :P) har sagt att han aldrig haft en värre klass <33 räcker det? x)
hehe glömde en sak; de störiga i klassen är fjorisarna som trackar på killarna o killarna som dampar sönder på dom x) <33 en fjortis kasta för fan en penna på en kille i klassen på bilden så han börja blöde, helt utan anledning :S han hade bara suttit o inte gjort nånting o.O så han hämnades o kasta 2 "brukar" överfyllda med pennor på henne (A)
Min klass är helt okej.
Är du nöjd med din klass? Jaddå
Finns det mycket emos/fjortisar? Typ.. Mest "normala" och pluggisar x'D
Har ni bra sammanhållning? Ne x'D
Är ni en stökig klass? Har bli't bättre (aa)
Är du nöjd med din klass? ohja den är awsome! sen skulle det inte störa mig om ett par, tre personer flyttade men alla kan inte gilla alla right?
Finns det mycket emos/fjortisar? typ 4-5 fjortisar, varav en är råfjortis ich verkligen är så som man spelar när man leker bimbo, fast på riktigt haha. och ett wemo, med kajal ner på kinderna och nitskärp som hänger ner till fötterna.
Har ni bra sammanhållning? njaa klassen är ju typ enorm (85 pers ca) men finns massa mindre grupper som håller samman
Är ni en stökig klass? mjaa ibland när allas dåliga humor tar över, eller när alla är trötta på slutet av dagen
Är du nöjd med din klass? mjaaaa. det finns vissa idioter.
Finns det mycket emos/fjortisar? 2 tjejer och alla är it-nördag = no fjortisar <3 emos har vi. my boyys <3 ^^
Har ni bra sammanhållning? nja, helt okej typ. alla är ju polare typ.
Är ni en stökig klass? haha nä vi är ganska snälla ;D
Är du nöjd med din klass? jaa :D
Finns det mycket emos/fjortisar? seriöst den fulaste klassen, ingen har nån färg på kläderna typ :p
Har ni bra sammanhållning? jaa, alla är typ med alla :)
Är ni en stökig klass? HAHAHAHA, ibland
Är du nöjd med din klass? jaja, för fan
Finns det mycket emos/fjortisar? nja
Har ni bra sammanhållning? det tycker jag aha
Är ni en stökig klass? heehehehheee
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet