Diablo III
Så intressanta svårighetsgrader. "VI ÖKAR HPN SKITMYCKET OCH GÖR SÅ ATT MOBSEN GÖR SKITONT, DÅ BLIRE SVÅRT HEHE"
som ni pratat om, DH's dör för jävla lätt... går seriöst typ inte att köra själv
Jag har typ precis börjat på nightmare, men kände nu att jag skulle vilja köra med någon/några, mina polare har inte skaffat d3 och det verkar inte som om de ska det heller. Är inget Diablo pro alltså, men någon som kanske skulle ha lust att köra senare eller så? :) Har tyvärr inget headset för stunden.
Monk är finaste klassen att ha i group, såjävla bra utilties..
"En dag som denna är det svårt att inte falla tillbaka i gamla rutiner. Men jag ska hålla mig stark, jag ska kämpa och överleva detta. Ni har redan stulit en allt för stor del av mitt liv och jag tänker inte gå ner mig igen. Dra åt helvete jävla hor-diablo."
det var länge det höll, 2 gig kvar...
Synd att spelet krånglar så mycket när det annars är så jävla bra, kan fan inte slita mig när det väl flyter på och allt funkar som det ska!
44 Demon Hunter! Underbart! :D
Går det snabbare att levla i group?
Inte vad jag tkr, fast det är roligare att han någon att prata med ! :D
Lirade solo till Act 3 sen kom jag ikapp en polare. Vi har lirat därifrån och började nyss på Nightmare, galet mycket roligare när jag lirar med honom!
Diablo normal på 1 minut och 27 sek!
Citat från dysfunctional
Går det snabbare att levla i group?
Mobsen blir ju svårare, så logiskt sett borde xp/mob öka även per person. Jag vet inte om det faktiskt är så i D3, men oavsett så är gruppens effektivitet en grymt mycket mer avgörande faktor.
Citat från r0f1c0p73r
Citat från naid
Gearing up 4 butcher,
om någon av er hittar något intressant så skriv så kan jag köpa.
köper du eller farmar du allt shit? D:
både och
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet