Diablo III
När jag började lira idag hade jag 5mil gold. Nu sitter jag på 400mil. Vad ska man med allt till? :(
skriv till blizz och be dom öppna ah igen?^^
kul att dom inte skickar ut meddelanden om maintanance längre. blev just discad :D ofta det är 0100 dom brukar ha? det är väl typ 0300?
jag fick "servers shutting down in 5 minutes" precis när jag klev in i mitt grift-_- hann få 95% sen blev jag dcad.
fick ingenting i en grift och sen disconnect :D dom har blivit sloppy. vad ska dom fixa såhär tidigt som dom inte kunde fixa 2 timmar senare som vanligt?
fick ingen notification. :((
12H downtime ???????
fattar inte varför 12h vad fan ska de göra eg.???
ingen aning..
fixa exploits?
The following hotfix is now live in all regions. There are no upcoming hotfixes to report at this time.
[LIVE HOTFIXES]
Nephalem Rifts and Greater Rifts:
Experience gained from Greater Rifts is no longer inflated by the game mode difficulty (9/8)
22 timmar sen
?????
jodå vi fick notification! SERVER: We stod det =)
welp, no moar grifts tonight.
nån som vet en bra film man kan se istället?
Vet ej. Vad är du intresserad av? Lägg dig istället så är det game imorgon :D
ser ut som att d3 är ospelbart för många i usa atm, kan eventuellt vara därför vi får 12h maintenence. dom brukar ju fucka upp grejer under us downtime och fixa det innan dom gör något på eu.
haha ah fast sov sjukt länge idag så är inte ens lite trött.
nån bra sci-fi, horror eller krigsfilm typ? spelar inte så jätte stor roll egentligen
du vet, något man kan slökolla på utan att behöva tänka så mycket :D
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet