Det mest oattraktiva
Dålig hygien och dålig humor
Människor utan hår på huvudet.
Människor med år någonannanstans än på huvudet.
Skånsk dialekt.
Människor som tofflar.
Usch.
^ "folk som försöker prata brittisk engelska när de inte är där ifrån"
Dummaste jag hört idag. Om man har lärt sig engelska av en lärare som pratar med en brittisk dialekt så pratar man likadant ofta. Som att då folk flyttar hit börjar de också prata skelleftemål.
Vad är det för fel med att tala med brittisk accent? I skolan får man lära sig engelska och då är det brittiska som står i centrum - inte amerikanska. Talar man med svensk accent så blir det inkorrekt då det är engelska och inte svenska som ska genomföras.
Citat från KSMBskompis
Fast jag har en lärare som pratar brittisk engelska, jag pratar fortfarande östgötsk engelska.[/i]
Fast jag skrev ju att man ofta gör det inte att alla gör det :) Har du haft denne lärare sen dagen du började med engelska?
Vitingar, svennejävlar och blondluders.
Brittisk engelska > Amerikansk engelska
Lär er.
Håriga personer, det är ganska motbjudande med dom ser ut som dom har bölder hela ansiktet, svettlukt och mycket mer. Kan nog skriva en bok om jag så hade ork.
swag!
Snus, odör, fet hy, dålig musiksmak, small-minded.
Svettlukt. Uew
Ointelligens, pessimism, trångsynhet, egoism, rasism osv. Utseende spelar egentligen inte så stor roll, sålänge du har lite vett i huvudet. Sedan är jag ju inte så attraherad av tjockisar, men det är en annan femma.
Otrevlig, humorbefriad, dålig hygien, osäker, sen finner jag inte övervikt så attraktivt eftersom jag själv är en person som är väldigt aktiv och tränar... :s
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet