Det mest attraktiva
Tjejer ska helst ha rött hår men alla naturliga färger funkar också.
Helst gilla electro,pop,rock och kanske lite metal?
Och bara folk som röster på vänsterblocket(bryr mig inte om du inte röstar, sålänge du inte är högervriden)
Tatueringar, gärna någon schyst stil, gillar 'rockabilly'-tjejer.
Det var väll allt, finns du? Hepp okej, hörs.
Galet stora sillisar är så hett!
Jag skulle säga charm och en snygg kropp!
.Smilegropar.
(Och min sötnos)
xxy är nästan alltid det vackraste människorna.
Androgyna drag i allmänhet är det vackraste. Oavsett om de har fitta eller kuk.
åååååh... skägg. (dock inte för mycket, men på typ stubbstadiet)
och att fölket luktar gott!
Allmänbildning, kunskap, öppenhet, humor, trevlighet,
och ööööh, gillar bra musik och serier.
(Han får gärna vara stor i kroppsbyggnaden, det är nom. Och om det är en hon så får hon vara liten, det är också nom.)
Personlighetsmässigt: killar som vågar skämta om sig själv och andra, utan att tro att man ska utnyttja det.(folk som utnyttjar när man berättar nåt kan dra åt helvete) med andra ord, allmänt bra självkänsla och social/modig typ. Och viktigast av allt: Måste ha nån slags ådra för att vara positiv!
Utseende: vet inte hur jag ska beskriva. "emo"-hår xD, fast själva klädseln ska inte va emo, utan lite blandat allt från hårdrock, metal, eller typ blandat(så länge som man blandar på rätt sätt mellan olika stilar är det ju snyggt)
Acessoarer!: Piercingar är jävligt heta! Tatueringar. visst!
Saker som får mig att bli irriterad: Svaga personligheter som sitter och är tjuriga och hittar onödiga fel. Och så hatar jag onödigt drama. Jag vill fan bara ha lugn och ro!
Spontana aktioner
penis
Skäggstubb, mörkt hår, killar som kan teckna/spela gitarr/sjunga, lagom med muskler, bra humor och en fint leende.
Bra musiksmak, skön humor, god självdistans, vänlighet, allmänbildning är ett plus. Det är för mig det viktigaste.
ett jätte fint leende :3
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet