Den som skriver sist vinner
Hej.
Hehehehehe
Grym låt dethär :P
mjaaaaaaaaaaaaaaa
^ Aa.. Tycker dock den påminner lite om denna .. Fast texten är lite annorlunda då. Annars har båda låtarna extremt poetiska och bra texter :)
Och ja.. Båda är faktist låtar.. De säljs även på itunes osv för samma pris som en vanlig låt.. haha..
Tycker att denna är fet.
^Du tittade säkert inte ens på videona.. När du gör det så kommer du förstå det roliga :(
Nej det gjorde jag inte. Lyssnar på skitarg-podcast atm. HEhehehehehe
^ Du må vara den mest korkade icke-blondinen jag vet. lol...
Läs längden på klippen.. Sedan läs vad jag skrev .. Poetisk text.. Du kommer att skratta.. Lyssna.. Det tar fyra sekunder att kolla på båda videosen. Och då menar jag fyra sekunder. Det är världens kortaste låtar.. lol.. och ja, det är faktist låtar!
Meh :(
Jag tog mig tiden att pausa podcasten och kollade på videosarna. Det var trevligt. Lite små-festligt faktiskt! He he he.
Fail på dig.
Låtarna är awesome förresten. Ger mig gåshud... Så jävla nice text, känner verkligen igen mig i den. Speciellt i "E"
Buhuhu.
Riktigt! Jag får fiskfjäll av dom.
Du är en fisk
Du är ett ägg.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet
