Dagens Random.
Åkte buss idag, och när jag kollade ut så gick det någon pensionär med rullator precis utanför bussen..
Ut från hans mun hängde en minst 10 cm lång dregelgrej, mys :)
Jag cyklade till ÖoB idag och storhandlade med egna pengar :((
Pappa kom in i mitt rum, pratade med en tysk brytning och pickade mig på kinderna..
jag och syrran kom fram till att vår låtsas mormor liknar trollface o_O
och
Idag på café komåva diskuterades mina och Pts framtida barn. De kommer troligen bli snubblande pyromaner kom vi fram till.
Vid 2-tiden i natt (while ute och festa) så träffade jag på en kille som såg exakt ut som Johnny Depp.
Skulle ta kort på honom, tog kort på hans pappa istället..
Vad fa-an liksom?
skraldade.
Gårdagens iofs; Skulle klättra upp i en uråldrig repstege, bara för att visa mina skills för Becka. Repstegen gick sönder och jag gjorde en fet backplant. Tror vi skrattade i minst en kvart efter det. Jag var väl aningens alkoholpåverkad också.
Var på barnkalas hos kusinerna.
Min kusin fick ett typ spel där man hade på sig en liten dräkt som ett förkläde, så skulle man kasta bollar på varandra, så fastnade bollarna.
Två av mina vuxna farbröder började leka med leksakerna, sprang runt på gräsmattan och kastade bollarna på varandra, trots att dom bara fick dräkterna runt huvudet/halsen.
FINT
Nattens random: Min pojkväns rum blev invarderat med konstiga flugor, så vi vågade inte sova. :(
igår blev jag tydligen skjutsad i en kundvagn av brorsans kompisar i ett försök att få mig att nyktra till.
Mamma tatuerade sig.
Yuzo: Fick du i dig lite för mycket alkohol?
fick precis för mig att en gris skulle titta in genom fönstret, vågar inte titta ut.............
Såg gcs maffia idag, med livvakter och hela köret på bakgatan...
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet