Call of Duty: Black Ops 2
Ninefootsubway
Kille, 30 år
Citat från JesterHead
Hoppa till 01:50[/i]
Hoppades på bolt-action utan scope. :/
utan
Kille, 30 år
VAR ÄR 1960
Vicke
Kille, 33 år
Citat från Ninefootsubway
Hoppades på bolt-action utan scope. :/[/i]
Det där Är ju ett bolt-action utan scope. Det är en "attachment" som tar bort scopet på den där snipern - Ballistan.
Ninefootsubway
Kille, 30 år
Citat från Vicke
Citat från Ninefootsubway
Hoppades på bolt-action utan scope. :/
Det där Är ju ett bolt-action utan scope. Det är en "attachment" som tar bort scopet på den där snipern - Ballistan.
O fan. Tänker inte köpa BO2 på ett tag, dock.
albin
Kille, 33 år
Citat från absol
ja funkar jättebra :) har haft en driver crash med nvidias nya beta driver som ska ge 19% perf. boost i BO2 dock, men det lär flyta bra med den senaste officiella drivern också skulle jag tro. Väldigt responsivt, många olika framerate caps eller unlimited, upp till 80 fov (90 med post launch patch som kommer senare). osv. Både dedikerade servrar och matchmaking, fast kommer finnas rankade dedis. Är helnöjd
spelet är helt klart var MW3 borde varit, grafiken ser riktigt bra ut för att vara COD, banorna och miljöerna är snyggt utformade och färgrika, ljudbilden är väldigt nice med headset, dock inte så fyllig som t.ex. medal of honor 2010 eller battlefield 3, de flesta gunsounds verkar nyinspelade, speciellt silencers låter spännande. bra hit detection, snabba laddningstider, snygga texturer etc.
detta på PC då, känns inte ens som en port, då det haft ett dedikerat team som byggt det från scratch denna gång :)[/i]
Galet nice, blir nog ett köp :)
Revan
Kille, 32 år
Ninefootsubway
Kille, 30 år
Citat från iDelete
Antar att det bara är jag på EC som köpte denna.

Om jag hade varit lite mer fanatisk så hade jag nog köpt en sådan för att spränga en massa människor med en fjärrstyrd helikopter.
albin
Kille, 33 år
Lite synd med Domination imo :c
ProfessionalLlama
31 år
Köpte black ops 2 idag :D
Skitnice! Redan spelat in lite zombie mode X3
https://www.youtube.com/watch?v=QkjdVMjDcaQ
absol
Kille, 35 år
level 41 nu, damn börjar bli segt x)
absol
Kille, 35 år
dont feed the potato recorder troll :(
grafiken är awesome på pc <3
btw här har ni ett tips som är VÄLDIGT ÄNDRAT från tidigare spel. AIM DOWN SIGHT med shotguns = beast
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet