Bcmanga.se?
Varför blir alla så dryga efter ett tag. Fattar inte det.
Eller okej, om det kommer en massa nya som inte har någon koll och tar upp gamla saker så kan det väl vara irriterande men ändå.
Citat från Zabbo
Citat från Kingu
^ beror helt på när man var medlem. Jag var där när sidan först kom upp och då var det jävligt najs, alla var trevliga mot alla
Som emocore i början
Sant!
åååååh gud hade nästan glömt bort den sidan! Saknar den ju :(
Jag var medlem där ett tag med en användare där jag kallade mig Susu. Sen hade jag ett uppehåll pga lite grejer (heh smart 10 åring) och blev sedan medlem som Wieee. Nån som kommer ihåg en? :>
Jag minns iallafall Bloodraven, haha han var typ min idol! (har honom som vän på helgon hehEHEhehEHEH)
var medlem där för.....nästan 4 år sen tror jag, visste inte ens att det fanns kvar
Den har halvt kommit tillbaka nu. Designen finns iaf där, och många av medlemmarna ;)
www.allblue.se
Jojo, kanske det. Men det där är ju avsett för One-Piece fans.
Finns ju ingen "generell" längre, vilket är mycket synd.
stör mig också på att det främst e One piece...
Äh det är ju ändå medlemmarna som gör sidan och många av BC's gamla medlemmar är samlade där redan.
Dessutom är det ju ingen som säger att det är förbjudet att diskutera annan manga/anime heller. Det finns forum för det också :)
Tog mig en titt. Och det är bara för mycket One-Piece. Gillar inte ens den serien, tyvärr.
Och om det är som du säger och gamla BC-medlemmar är de som gjort sidan så kan de väl lika gärna göra en manga-sida för alla, instället för bara One-Piece? Det är min åsikt.
BUMP. eftersom sökfunktionen på EC sög så gjorde jag bort mig. men det är historia nu. Kom igen gamla bc:are visa er själva!
TJA QUACKIE
Jag hette Shiina där!
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet