Battlefield 3
Citat från absol
alltså C4 jeeps är fan det enda bästa sättet att ta ner tanks. engineers går för långsamt om man inte har at mines överallt
Älskar det<3
TheLetterZ: Kommer L85A1 tillbaka i Strike at Karkand-packet? And don't give me that "can't tell" bullshit!!
:'(
*telling bullshit*
http://bf3blog.com/2011/10/battlefield-3-back-to-karkand-weapons/
Enligt den bloggen iaf! Men vet inte hur pålitlig den är, så kan väl bara hålla tummarna. :( Blir besviken annars.
Citat från BukkakeTsunami
TheLetterZ: Kommer L85A1 tillbaka i Strike at Karkand-packet? And don't give me that "can't tell" bullshit!!
Skulle vara awesome med lite gamla BF2 vapen som kommer tillbaks, men jag tvekar på det.
Skulle dock älska Barreten och MG36an <3
Citat från BukkakeTsunami
http://bf3blog.com/2011/10/battlefield-3-back-to-karkand-weapons/
Enligt den bloggen iaf! Men vet inte hur pålitlig den är, så kan väl bara hålla tummarna. :(
iCame
kommer bli galet bossigt med strike at karkand och wake island igen <3
ni måste fixa det där med random disconnects osv :(
Och rubberband :(
Jag tycker det är konstigt att spelet funkar felfritt på high på min 3 år gamla burk.. Inga disconnects och sådant om det är för att servern dör! O:
hatar EXP rollback och unlock rollback. man kanske tagit typ 6k exp i en klass och lås upp 3 attachments och sen ba "borta"
Oh btw, kommer det komma fler Co-Op uppdrag?
Är det någon annan som har problem med co-op? Skickar en invite till min kompis och han acceptar den men sen händer inget mer.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet