Allmän diskussionstråd för gamers
Sweet mother of god, han gillar sina strategispel ser jag.
Hah, lyckades på något vänster hamna i Battle for Graxia-betan. "Closed Beta for Battle for Graxia has begun with our most dedicated Rise of Immortals player community" — Minns inte ens när jag spelade skitspelet senast.
Anyways, de har sagt fina saker som att göra spelet mindre skräp, men jag har starka misstankar om att det ändå inte kommer att vara mer än en dålig kopia av LoL... Och LoL är inte så bra till att börja med.
Dungeons of Dreadmor, någon som testat denna skönhet?
Citat från Erken
Citat från Wopsie
Dungeons of Dreadmor, någon som testat denna skönhet?
Kört ett par gubbar i döden. Aldrig klarat hela grottan dock, om den nu inte är endless. Men tycker det är skön timewaste till och från :)
Brukar spela spelet samtidigt som jag spelar andra spel, hur skumt det nu än låter så är det ett perfekt spel att ha igång medan man streamar och spelar andra spel!
Humorn är ju oslagbar :D
Önskar att jag också kunde hitta sådana prisvärda pärlor här uppe. Finns en del spel till gamla Xbox som jag saknar.
Citat från Herbert_West
Önskar att jag också kunde hitta sådana prisvärda pärlor här uppe. Finns en del spel till gamla Xbox som jag saknar.
mmh jävligt sant
köpte Xbox:et för 150 kr på gamestop :D
Men förfan, sjukt billigt. Ska fan in till gamestop och game snart och kolla, en Xbox hade varit perfekt att chippa
Körde lite GTA IV, kör ett uppdrag med LITTLE JACOB, stannar vid ett rödljus, Little Jacob öppnar fönstret (rök bolmar ut) och kastar ut skräp. Det träffar en på trottoaren, han blir asarg och sliter ut Little Jacob ur bilen. De börjar bråka, och en polis kommer fram för att avsluta bråket. Plötsligt drar en av trottoarkillens vänner fram en pistol och skjuter snuten. Flera snutar kommer dit, jag och Little Jacob, trottoarkillarna och snutarna hamnar i en jävla eldstrid pga nedskräpning
TECHNOLOGY
Låter som bullshit.
Menar "stannar vid ett rödljus"...
Yeah right
Shit, Jacob. You really gotta smoke that thing now? The secondary smoke doesn't exactly help my hand-eye coordination. And I'm paranoid enough with US government on my ass. Whatever actually, just smoke it.
Jacob är nog den härligaste karaktären.
Ett Bruice
Rätt rolig recension. ^^
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet
