ppewddieppies blogg
Tjej, 29 år. Bor i Ystad, Skåne län. Är offline

Senaste inläggen
Jag har gjort tatuering6 januari 2013 kl. 20:29
jag bröt armen..
18 september 2012 kl. 11:17
flyttat
3 september 2012 kl. 10:57
Update people
29 juli 2012 kl. 12:52
Hår
9 november 2011 kl. 20:45
Hår
3 november 2011 kl. 22:39
Visa alla
Fakta
Riktigt namn: Joy Civilstatus: SingelLäggning: Bisexuell
Intresse: Sex
Bor: I skogen
Politik: Inte valt
Dricker: Alkohol
Musikstil: Screamo
Klädstil: Galen
Medlem sedan: 2011-02-06
Event
ppewddieppie har inte lagt till några event än.
Update people
Hej de va ganska lång tid sen jag skrev här men bra säga allt är okey med mig ska till Malmö o handla underkläder o tröjor, dampar så klart på detta vädret här i Skåne regnar hela tiden känns som jag är i England igen.. O har ingen att direkt berätta mer men jag e ganska failad person så kommer berätta några om några fail som har hänt denna sommarn..
1: bada naken i Ystad skulle gå upp o massa människor kommer så tar min kompis naken så hoppa i och frös ihjäl
2: satt naken på min hemstrand med handuk med öppna ben o glömmer det så kommer en man förbi o ser allt...
3: bytar om på HM o böjer jag mig fram för att ta tröjan nicci puttar mig så jag flyger rakt in i speglen o trillar ihop o alla bara - dafuq var det?!
4: springer stan i as korta shorts för att hämta cigg och inser att jag är nästan halv naken..
5: ser några as snygga killar o går med klackar vinkar o trillar på en sten o faceplantar i marken o dom dör av skratt..
6: fick för mig att de vore kul att trycka upp cigg i näsan på 4 morgonen o får as ont o dampar o trillar runt o ser ut som jag är full (är inte det) o polisen förbi o glor ihjäl mig..
7:mina föreldrar vet inte jag röker så jag var tvingen att speja perfym i munnen
8: medans jag skriver detta går jag in en stolpe
Var god att kommentera på mina bilder o va extremt sociala med mig älskar det! Puss på er vackra människor!! :)<3