michaelas blogg



Tjej, 30 år. Bor i Linköping, Östergötlands län. Är offline

michaela

Senaste inläggen

just nu älskar jag mitt liv
13 mars 2015 kl. 10:19
varför ska alla vara på mig?
11 mars 2015 kl. 09:51
just nu gillar jag allt:)
10 mars 2015 kl. 14:58
Jag har ingen skola!
10 mars 2015 kl. 11:03
Jag hatar skolan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10 mars 2015 kl. 09:42
Min lärare kan dra åt helvete:´(
10 mars 2015 kl. 09:23
Jag vet att jag inte är den bästa!!!!!!!!
10 mars 2015 kl. 08:42
jag vet!!!
9 mars 2015 kl. 20:42
jag plågar mig genom livet ändå...
5 mars 2015 kl. 21:35
jävla tränings värk
4 mars 2015 kl. 20:24
Visa alla

Fakta

Civilstatus: Letar
Läggning: Bisexuell
Intresse: Festa
Bor: Med föräldrarna
Politik: Inte valt
Dricker: Allt flytande
Musikstil: Pop
Klädstil: Hip-Hop
Medlem sedan: 2015-03-01

Event

michaela har inte lagt till några event än.

Min lärare kan dra åt helvete:´(

Min lärare kan dra åt helvete. Hon bad mig att gå och dö.
Vad fan är de för lärare jag har redan ångest för att jag lever och de vet hon redan om.
Varför gör min lärare att jag mår dåligare då? Jag vill fan mig dö nu. Jag har inte en jävla vän och alla ber mig dö.
Alla slår mig för jag mår så dåligt seriöst varför lever jag när alla hatar mig har fan inga vänner jag hatar fan detta.
Ska jag alltid leva ensam utan vänner på min sida så kommer jag inte klara att ta något mer steg när jag ändå bara ramlar ihop och skakar och gråter. Igår när jag hade varit i Norrköping och kom tillbaka till Linköping så ramla jag ihop och fick tillbaka min ångest så jag fick åka abulans till akuten och göra prover jag hatar verkligen de. Jag fattar inte varför jag inte bara får försvinna och verkligen dö jag pallar inget längre jag blir så ledsen på mig själv.

Jag kommer aldrig få umgås med något snäll kille som än vän för alla verkar bara dissa mig. Jag kommer aldrig få vara med i något band bara för jag inte är emo vad fan är de för fel jag har alltid velat vara med i något bad men NEJ alla säger du måste vara emo för att få vara med i de. Ska jag behöva ändra på mig för att få vara med i något bad få jävla elakt tycker jag de är inte snällt:(


Logga in för att kommentera