Simpans blogg
Kille, 30 år. Bor i Norrköping, Östergötlands län. Är offline

Senaste inläggen
VARFÖR SNAP11 juli 2018 kl. 23:40
FRIHET!
31 maj 2018 kl. 16:14
Bitter
27 mars 2018 kl. 14:48
Jävlarns i berget va bakis jag är.
11 februari 2018 kl. 13:40
FUCK.
5 februari 2018 kl. 15:49
Arbetsprövning
24 januari 2018 kl. 15:50
Tjugotre på den tjugotredje
23 januari 2018 kl. 14:49
Nya album
15 januari 2018 kl. 16:57
Arg
15 januari 2018 kl. 02:38
Spotify 2017
12 december 2017 kl. 21:09
Visa alla
Ahhh
Mina stackars fötter </3 Kanske får byta dojor när jag jobbar :( Inte för att det liksom är skornas fel, man får ont av att stå upp i massa timmar ändå.
O jag måste ha missat något, hittar BH:ar inne i herravdelningens ombytesrum hela tiden.
Har alla andra killar ett eget par privata bröst dom måste passa upp på?
Fusk, jag vill med ha tuttar.. :c
Sen idag har jag haft en annan ''handledare'' då Sara var ledig idag. Hon är lite kortare än jag, lite äldre men inte mycket, blåa ögon o ett väldigt trevligt leende! (samt, dat badonkadonk... phew!)
dock är jag så sjukt kass på namn, kommer inte ihåg hälften av dom jag jobbar med :(
Vet tre pers, Sara, Sara och Jenny. (y) Bra att jag minns dom som har likadana namn iaf.
Så vi är totalt... 7..? st med mig inräknat. Och det är en väääldigt stor butik, blir stressigt ibland när jag inte ens vet vad jag håller på med!
Dock är jag sysselsatt konstant, vilket är mycket roligare än när jag jobbade på sjukhuset o satt o läste hela tiden för det inte fanns något att göra direkt.
Nu är jag helt slut i fötterna, ska ta en sista rundtur ned till ICA och skaffa mig ett pringles rör. Ta det lugnt på soffan o kolla game of thrones, sen får vi se om ajg tränar idag med. Kanske borde ha vilodag idag.
Får se helt enkelt. Vet inte hur jag ska orka med att trumma efter jobbet i fortsättningen, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah.
Aja, baibai!