Någon kanske kommer ihåg att jag "höll" på med en tjej som hade kille?
idag fick jag reda på att HAN skulle ge upp sin lägenhet och ännu viktigare sin katt, för att flytta till henne.
då kände jag att det fan inte är rätt. så jag beslutade mig för att berätta för honom att hon och jag hade hållit på under tiden dom var tillsammans.
vad får jag för svar? såklart att det är jag som är fittan. JAG är fittan för att hans flickvän beslutade sig för att fortsätta ragga när dom blev tillsammans, för att sedan åka 6 timmar bil till mig och sova här.
HON tog beslutet att fortsätta ragga även fast hon hade ett förhållande
HON tog beslutet att åka till mig och sova här
HON tog beslutet att kelas
JAG började snacka med henne innan hon hade kille
JAG slutade snacka med henne då hon skaffade kille, men hon fortsatte
JAG ÄR INTE FITTAN, OCH MAN SÄLJER FAN INTE SIN KATT FÖR EN OTROGEN FITTA.
MÄNNISKOR, SLUTA GÖRA MIN INSIDA HELT SVART OCH RUTTEN.
NU MÅSTE JAG SE PÅ EN FIN FILM FÖR ATT KUNNA MÅ BRA, FÖR JAG SITTER HÄR OCH SKAKAR AV ÅNGEST
Ush säger jag bara.... jag tycker du ska ha cred för att du talade sanning i alla fall. Vill han leva i en lögn så visst, han kan inbilla sig att hon inte har gjort något eller att det åtminstone inte var hennes fel men en människa går inte att ändra på. Hon kommer fortsätta att hålla på med andra killar, han får skylla sig själv som inte lyssnar på dig :)
Kram!
Äscha ta inte det allt för personligt hela situationen är bisarr samt att det som sagt inte är ditt fel. Alls...
Hans fel att han är en så pass dålig pojkvän.
Liksom fittet överger en katt.. Det enda fluffiga i livet.....
Då är ju ngt bra fel.