LyDJas blogg



Tjej, 29 år. Bor i Stockholm, Stockholms län. Är offline

LyDJa

Senaste inläggen

THE B*TCH IS BACK!
19 november 2017 kl. 21:27
TVÅ STEG FRAM, ETT STEG BAK.
12 juli 2017 kl. 21:55
OM 46 DAGAR...
30 april 2017 kl. 13:45
KOLLA PÅ DENNA ~
30 april 2017 kl. 13:04
KONGO-KIM.
23 april 2017 kl. 19:52
4 MAJ.
23 april 2017 kl. 19:47
JAHA JA.
22 april 2017 kl. 00:10
JÄVLA MYNDIGHETER.
8 april 2017 kl. 20:50
FUCK YOU, SIP.
19 februari 2017 kl. 20:30
SIP-MÖTE.
13 februari 2017 kl. 20:27
Visa alla

Fakta

Riktigt namn: Lydia Civilstatus: Förlovad
Läggning: In the closet
Intresse: Musik
Bor: Med mamma
Politik: Anti-allt
Dricker: Cider
Musikstil: Metalcore
Klädstil: Blandat
Medlem sedan: 2011-09-18

Event

LyDJa har inte lagt till några event än.

ÅRSRESUMÉ.

Januari:
Var på Asking Alexandria. Började umgås mer med Oskar.

Februari:
Blev kär i Johan.

Mars:
Åkte till Johan och hade det underbart. Fick en underbar kontaktperson från Tjejzonen.

April:
Jag och Johan gjorde slut. Brorsan fyllde 15 och gav honom hans första tårta till frukost. Mådde inte så jättebra. Lärde känna min bästa vän Ronja.

Maj:
Var på Bring Me The Horizon med Anders.

Juni:
Fick ett sommarjobb som var askul. Missade Bråvalla med klasskompisar. Tappade kontakten helt med Marcus.

Juli:
Köpte min iPhone. Träffade Avicii och Arash. Började umgås med Caspar. Blev diagnoserad med Asperger.


Augusti:
Åkte till Malta. Åkte på kryssning med släkten. Fyllde 18 år. Var på förhandsvisningen av Snabba Cash: Livet Deluxe.


September:
Sjönk ner i en svacka igen. Piercade mina snake bites med Ronja. Hamnade på vuxenpsykiatrin. Ansökte om LSS.


Oktober:
Träffade Steffi och My. Hade ett hyfsat bra höstlov. Lärde känna massa underbara människor. Firade sen födelsedagsmiddag med min gudfamilj på Sturehof.


November:
Fick fler kompisar i skolan. Firade Ronjas födelsedag. Arrangerade en musikkväll med skolan i Orminge. Var på November Lights. Fick se Sander van Doorn och Tiësto live. Träffade Robin.


December:
Var på Bring Me The Horizon med Ronja, Frida, Malin och Elvira. Hade julmiddag med klassen. Blev tillsammans med Sami för typ en dag. Lärde känna Daniel och Christoffer.


Logga in för att kommentera