FMJs blogg
Kille, 35 år. Är offline

Senaste inläggen
Att leva med antidepressiv medicin8 december 2016 kl. 16:25
Lista
7 april 2016 kl. 11:55
Justeee
6 april 2016 kl. 16:41
Så uttråkad idag
9 februari 2016 kl. 16:48
Tidigt
4 februari 2016 kl. 05:13
Det går bra nu
2 februari 2016 kl. 15:44
:dd
29 januari 2016 kl. 10:08
Asaaaarg
22 januari 2016 kl. 11:51
Kära dagbok
9 januari 2016 kl. 10:15
:'((((((((((((((
4 januari 2016 kl. 07:31
Visa alla
Fakta
Riktigt namn: Fidde Civilstatus: SingelLäggning: Inte valt
Intresse: Festa
Bor: Med någon
Politik: Politik?
Dricker: Te
Musikstil: Inte valt
Klädstil: Inte valt
Medlem sedan: 2008-02-10
Kära dagbok
Hej okej förlåt för allt spam om den här tjejen.
Men okej sista?!
Ja okej!
Hon bjöd med mig till slottet. Det var häftigt faktiskt. Men det blev rätt oseriöst. Vi skratta mest åt roliga ansikten och läskiga hästar. Det var väldigt trevligt iaf.
Sen åkte vi iväg till stranden (Vi hade 18°C) och bara pratade. Sen när det blev molnigt blev det ganska kallt fort. Så blev det att vi cuddla lite och typ. Det blev som en romantisk första film puss. Vi titta på varandra och båda visste vad det handlade om.
Sen var vi på stranden ett par timmar till och sen åkte vi hem till mig och lagade lite mat och såg på film och gosade och nu åkte hon hem precis.
Att jag faktiskt ska behöva åka hela vägen till skottland för att hitta någon jag gillar...
Är verkligen så himla glad här. Jag verkligen mååååste hitta ettt jobb. Men pengarna tar slut fort. 2 veckor kvar och har redan lagt typ 10000kr.(inc flyg, hotell, hyra, busskort)
Måste sakta ner på pengarna lite. Har väl råd att stanna en månad eller två extra men samtidigt går det ju åt 4000kr åt hyran hemma varje månad.
Är inte van vid att pengar nånsin varit ett problem men nu är jag i en ny sits som jag inte vet hur jag hanterar.
Imon blir det utgång men jag tror jag håller nere dricka och sparar pengar!