Ah okej, jag är fett seg och yr.. ): Har varit det hela jävla veckan typ.. HAHAHA<3
Så ni vet?
_____
Igår såg jag en film, den heter Drop Dead Fred.. Det var typ en av de skummaste filmer jag någonsin sett.. D: Fast den var väl helt okej-bra ändå! ^^ Ni borde kolla på den, mest för sakens skull.
Fred är rätt halvcharmig ändå HAHAHAH<3
_____
PÅTAL OM FILM, när jag skrivit detta blogginlägget, druckit mer kaffe och lite sånt, DÅ SKA JAG GÖRA EN NY RANDOM FILM!! 8) Förutsatt att mitt webcamprogram fungerar, för min kamera har fullt minne.. Webcamprogrammet har typ inte fungerat ordentligt sedan min dator krashade senast. ):
_____
Det finns något på TVn som kommer då och då, men jag minns typ inte vad, men det står iaf GÖR DIG REDO, tro fan jag läser ALLTID - GÖR DIG PEDO!!
Man ba, aah, sure.. ):
_____
PUSS TILLS SEN IDAG NÄR JAG FIXAT FILMEN HEHEHE 8)
VART TOG OSTEN VÄGEN? O;< (cmon.. Lite mer kreativa svar än "jag åt upp den" "den är i kylen?" "den är borta?".. ):
den väntar fortfarande där uppe på sin prins som ska komma till undsättning och rädda lilla mesosten. Sen gifter dom den och då blir mesosten en hushållsost ist.
Eftersom att ngra vill att du ska säga deras namn porrigt i din viedo så har jag ett förslag så att det blir rättvist!
Säg ALLA dina vänner på ecs namn porrigt o: !! ASBRA JU, då blir ingen utelämnad !
HAhahahah lol! Föreställ dig hur det skulle se ut och låta XD