wiilles blogg



Tjej, 30 år. Bor i Malmö, Skåne län. Är offline

wiille

Senaste inläggen

Helt fantastiskt vad tiden går!
22 januari 2016 kl. 14:22
Långt till kort hår
3 november 2015 kl. 23:38
Favoritmusiken för ikväll, Mr Ed
27 oktober 2014 kl. 20:47
Inspiration inför Halloween
23 oktober 2014 kl. 22:01
Fotograf på 30 års fest
12 oktober 2014 kl. 18:08
Jag saknar så mycket
8 oktober 2014 kl. 23:09
Jag förstår inte ens hur jag hittar till bloggar
16 juli 2014 kl. 11:47
WEAREHISTORY - DEBUT SINGEL ute nu!!!
28 april 2014 kl. 22:14
Jag har blivit en tjockis
5 februari 2014 kl. 23:19
VIDEOCOVER med twin - Megan and Liz
2 februari 2014 kl. 22:38
Visa alla

Fakta

Riktigt namn: Camilla Tran Civilstatus: Upptagen
Läggning: Straight
Intresse: Äta
Bor: Med mamma
Politik: Inte valt
Dricker: Saft
Musikstil: Pop
Klädstil: Inte valt
Medlem sedan: 2008-09-04

8 månader med dig :*

Jag och älskling varit ett par i 8 månader och strax 1 dag med fler på köpet. Coolt va? Nej men jag tänkte skriva några rader till dig eftersom jag verkligen aldrig gör eller säger något fint som får dig att smälta. Jag önskade att jag kunde vara mer som du och också ge en massa fina ord tillbaka. Jag är dålig på det men dessa rader är till dig min gullegris.

Du är min lilla habilabi (skyll dig själv för att ha kommit på så många smeknamn haha) som jag vill dela allt fint och gott med, alla upplevelser goda som onda. När jag är ledsen så lättar du mitt hjärta bara genom att låna mig dina öron vilket är det enda jag behöver (också lite tröst och helst en puss..och lite majs? hihi). Du kan offra dig själv och pussa mig fast jag har ätit lakrits, majs och andra äckliga saker som du inte tycker om. Du kan sitta hemma en hel vecka efter skola/jobb och välja bort dina vänner bara för att ha tid med mig. Vi har prutt-tävlingar på kvällarna (och du ska alltid lukta på mina brakar..), vi kollar film tills vi somnar (JAG <- somnar..), citerar svampbob (du då), äter ute, och PÅ TAL OM ÄTA, OCH MAT!!! Alla gångerna jag har tvingat dig att äta allt från glass, till kycklingvingar (du hatar ben), till ägg, nya asiatiska saker m.f, det är bara för att jag älskar dig, bara därför okej? Är det gott så vill jag att du ska få uppleva samma sak som mig. Så förlåt om jag tvingar i dig saker du inte vill smaka på, du vet anledningen. Hm, vad mer? Jo, du ger mig alltid massage när jag är helt fördärvad i kroppen fast du tycker att det är dötråkigt, du helar min själv genom att ge mig din. Jag får alltid höra hur vacker och underbar jag är, men du ska bara veta hur du också är det, både ut och in och in och ut. En av mina dumma egenskaper att jag alltid är ärlig, för ärlig ärligt talat, fast du förlåter alltid mig tack och lov för vad jag än säger. När jag bajsade med dig inne på toaletten förra veckan kändes det okej (haha), men allting annat är också okej med dig, det blir bättre (oftast). Du är gåvan i mitt tonårsliv, min bästa vän och min kärlek. Jag älskar dig Love <3



Logga in för att kommentera
Babin Tjej, 30 år

Naaaaaaaw. Så sjukt jävla gulligt!!!!! :c :c :c
GRATTIS!!

wiille Tjej, 30 år

Taaaaack <3

januarypromises Tjej, 30 år

Haha skrattade rakt ut på bajsdelen <333333333
Men ÅH ni är så söta och GRATTIS! :*:*

wiille Tjej, 30 år

att du vågar :'( blir sårad in i min mörka själv snyft <3

GALEN Tjej, 30 år

naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw
grattis :*

wiille Tjej, 30 år

taaaaaaack :***'

talkischeap Tjej, 30 år

Grattis c:

wiille Tjej, 30 år

tack :D

SPACEGHOST Tjej, 28 år

åh så söta, grattis!!

wiille Tjej, 30 år

tack så mycket du sötnos :DD

PerGessle7000 Tjej, 31 år

AAAW GRATTISSS<3

wiille Tjej, 30 år

AWW HEJ TACK <3

Mirrorimage Tjej, 33 år

söta

wiille Tjej, 30 år

tack Sofia!

Reclaimer Kille, 34 år

Sweet =D

wiille Tjej, 30 år

:'D

CRABCORE Kille, 31 år

Lol gay grattis!!

wiille Tjej, 30 år

Bara för att jag inte kan skriva som dig :(
Tack"

Lillasyster Tjej, 29 år

AWI :(
Grattis va!

wiille Tjej, 30 år

Tack så mycket va!:$

Daniel Kille, 30 år

Aw, Grattis! <3

wiille Tjej, 30 år

Tack Danne :-DDD

GUBBEN Tjej, 30 år

ÄNTLIGEN!! NI BAJSADE TILLSAMMANS!!!!

joelsandberg Kille, 33 år

ahw så fint ! grattis till er ! <3

wiille Tjej, 30 år

Tack <3

Kay 29 år

Okey. Jag dog. Jag behöver återupplivas. Texten. Gud. Man kände att den var äkta rakt igenom. Du vet tvättäkta. Och ah. Stort Grattis till er. ÅHH...jag blir fan lycklig för eran skull och jag känner inte ens er :'''')
GRATTIS!

wiille Tjej, 30 år

Åhhhhhhhhhhhhh du är så dukfuking söt <3

squidward Kille, 32 år

Miiiiiwwhhhh <3333333
du är bäst <3

wiille Tjej, 30 år

Kärlek är allt du behöver fniss <3

Niikke Kille, 28 år

Grattis! ;)

wiille Tjej, 30 år

Tack (;

Jimmy Kille, 32 år

Grattis! :DDD

wiille Tjej, 30 år

Tack så mycket! : D : D