Ha xD Tack och lov lämnar de mig ifred. Jag menar. 90 % av alla i min skola är fjortisar,och jag är den enda som klär sig som mig i 7:an/8:an ( jag är 8:a). Men de har kallat mig emo högst 5 gånger,och det var en kille när vi gick i sjuan. Men nu bryr de sig inte c: Så min skola är helt ok ;)
Det bevisar bara att de inte har nåt att tänka med, att gå med i en sida som heter EMOcore o.o Jag har egentligen inget emot de ifall de lämnar mig ifred och inte spelar sjukt iq-befriade. Men på Emocore?Njaaa. xD
detta är ju en sida för alternativa människor inte några äckliga fjortisar-.- fjortisar är äckliga och riktigt horor/slampor o players, dem tror att dem är så jävla mkt bättre än oss när dem inte ens är det, fattar inte vrf dem ens lägger ner energi på att trakasera oss alternativa.
CosmicTetrisGame: Nog kan jag vara med fjortisar, men jag vill ha ett ställe där man kan få slippa dom. Det finns typ bara fjortisar på min skola så jag är typ van med dem.
uck... Hawk: Definera vad ni gör, och vad nazism är..
Ni vill ha ut fjortisar härifrån.
Nazisterna ville ha ut judarna.
Anledning: hat
Fjortisar: En grupp med folk, med ett samlat syfte oftast.. - Supa, knulla, klär sig likadant för att symbolisera att det är med i själva gruppen (man klär sig olika i olika grupper agreed?)
Ni i detta läge: ni vill att just en typ av folk ska drivas ut härifrån av en viss anledning, anledningen var jus hat.
Nazisterna: De drev ut judarna av just en viss anledning: hat.
Förklara gärna vad skillnaden är.. kom med något vettigt så sltuar jag helt enkelt :) anledningen till att jag skriver är inte för att tracka på er, utan att få ett svar.