saints blogg



Tjej, 29 år. Bor i Umeå, Västerbottens län. Är offline

saint

Senaste inläggen

herrå
14 mars 2013 kl. 23:38
video dawg
9 mars 2013 kl. 15:10
nhnfgh
5 mars 2013 kl. 00:19
mm
4 mars 2013 kl. 16:53
mnbbn
2 mars 2013 kl. 20:48
he
28 februari 2013 kl. 20:51
MM SJUKASTE GREJEN
21 februari 2013 kl. 17:21
shop
16 februari 2013 kl. 13:32
aa
16 februari 2013 kl. 00:02
mm
15 februari 2013 kl. 18:16
Visa alla

Event

saint har inte lagt till några event än.

hej

tror ni på paranormala grejer?
jag har alltid varit skeptisk till folk som kallar sig medium och spöken/andar och dylikt, men idag kom ett medium till våran lägenhet. och jag har ju inte märkt någonting förr och varit skeptisk till henne och att hon ska komma.

men ska förklara hur det gick till, det som jag tyckte var sjukt.
vi stod i ring, blundade och tog tre djupa andetag.
vi skulle tänka att anden skulle gå mot ljuset, sånt där rätt klyschigt.
helt plötsligt blir jag yr, jag blir knäsvag och hela mitt ansikte rycker.
strax efter det kommer en våg av sorg och jag börjar grina utan dess like och vi var tvungna att avbryta för det följs av ett illamående. men vi fick över den till "andra sidan" tydligen.

det roliga var att vi hade gjort samma sak i ett annat rum och då hade jag inte känt någonting alls, ingen yrsel, inget illamående och hade inte varit knäsvag.

jag som har varit och kanske fortfarande även är skeptisk till detta känner bara vilken sjuk upplevelse detta var.


Logga in för att kommentera
muttaqi Tjej, 30 år

fan vad creepy :(((((((

saint Tjej, 29 år

verkligen, och det var så hemskt, för den ville inte släppa taget om mig och den var så sorgsen tydligen. och jag kunde ju inte låta bli att tänka på vem det kunde ha varit.